The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: youpiter
Forum: Hyde Park (moderowane) 08.07.2008, 17:22
Odpowiedzi: 360
Wyświetleń: 303 453
Wysłane przez youpiter
Siemanko ! Kliknij i jak jesteś zdecydowany na...

Siemanko ! Kliknij i jak jesteś zdecydowany na pewno się dogadamy . Mój e-mail : [email protected] . Pozdrawiam YouPiteR.
Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:56.