The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: Michauek11
Forum: Hyde Park (moderowane) 16.01.2009, 21:44
Odpowiedzi: 3 941
Wyświetleń: 417 759
Wysłane przez Michauek11
Tez mam jutro studniówke, mam cykora że bedzie...

Tez mam jutro studniówke, mam cykora że bedzie zmuła, ogólnie to nie chce mi sie iść, moze to i lepiej;)
Nie spodziewam sie fajerwerków wiec moze bedzie dobrze :)
Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:37.