The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: jailchicago
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 03.11.2008, 03:47
Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 35 066
Wysłane przez jailchicago
Co tam PAnowie i PAnie slychac co taka cisza,jak...

Co tam PAnowie i PAnie slychac co taka cisza,jak tam chicakowskie klimaty kibicow Wiselki POZDROWKA TYLKO WISLEKA NASZA WISELKA NANANANANANANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WISLA WIERNOSC!!
Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:00.