The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 2 z 2
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: olirob1976
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 14.01.2011, 16:03
Odpowiedzi: 1 525
Wyświetleń: 1 872 344
Wysłane przez olirob1976
(...) teraz Roger :evil: ...

(...) teraz Roger :evil:

http://sport.wp.pl/kat,1726,title,Wisla-pytala-o-Rogera,wid,13037364,wiadomosc.html

(...)
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 01.07.2010, 15:06
Odpowiedzi: 98 592
Wyświetleń: 36 555 621
Wysłane przez olirob1976
Tak .Wszystko co Polskie jest słabe ,najgorsze i...

Tak .Wszystko co Polskie jest słabe ,najgorsze i w ogóle,wszystko co Nasz zarząd zrobi jest złe ,kogokolwiek by nie sprowadzili to źle , kaźdy słaby albo się nie nadaje ,ten za stary o tym nie...
Wyświetlanie wyników 1 do 2 z 2

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:12.