The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: dawid503
Forum: Jak? Gdzie? Kiedy? 20.09.2010, 21:04
Odpowiedzi: 317
Wyświetleń: 120 814
Wysłane przez dawid503
Witam mam pytanie czy będąc na treningu jest...

Witam mam pytanie czy będąc na treningu jest opcja dopaść autograf któregoś z zawodników?
Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:18.