The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: Balasinski0607
Forum: Hyde Park (moderowane) 25.02.2019, 08:19
Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 9 967
Wysłane przez Balasinski0607
DKMS

Witajcie. Mam pytanie ile osób byłoby chętnych na organizację czegoś takiego jak zapisy dawców szpiku. Wraz z DKMS myślę że udałoby się zrobić taką akcję przed meczem. Polecam zapoznać się z tematem...
Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:26.