The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: kaczmar13
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 07.07.2016, 20:54
Odpowiedzi: 5 318
Wyświetleń: 1 801 817
Wysłane przez kaczmar13
moim zdaniem ta czcionka wygląda tragicznie. Dużo...

moim zdaniem ta czcionka wygląda tragicznie. Dużo bardziej podobała mi się poprzednia
Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:41.