The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 2 z 2
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: Seamus12
Forum: Hyde Park (moderowane) 23.05.2015, 18:15
Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 3 120
Wysłane przez Seamus12
Dziękuję za miłe słowo. 😊 Jestem pewien, że mój...

Dziękuję za miłe słowo. 😊 Jestem pewien, że mój zapał na pewno nie osłabnie i mam nadzieję, że blog będzie się rozwijał. Przy okazji jeszcze raz zachęcam do odwiedzania tym mocniej, że dzisiejszy...
Forum: Hyde Park (moderowane) 21.05.2015, 05:32
Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 3 120
Wysłane przez Seamus12
Blog

Witam i zachęcam do odwiedzenia mojego bloga o tematyce piłkarskiej. Gratka dla miłośników Football Managera, ale nie tylko:
http://karieramenedzera.blogspot.com/
Wyświetlanie wyników 1 do 2 z 2

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:48.