The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: AndyTS
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 01.07.2015, 23:38
Odpowiedzi: 25 236
Wyświetleń: 7 387 711
Wysłane przez AndyTS
płacili mu niecałe 700tyś $ więc do 100tyś $...

płacili mu niecałe 700tyś $ więc do 100tyś $ jakie może dać mu Wisła to pewnie nie zejdzie szczególnie że nawet dobrze radził sobie w Turcji
Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:10.