The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: reni2211
Forum: Hyde Park (moderowane) 18.12.2012, 18:38
Odpowiedzi: 761
Wyświetleń: 301 449
Wysłane przez reni2211
Siemaneczko, jestem absolwentką studiów...

Siemaneczko,
jestem absolwentką studiów dziennych na AGH, kierunek Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, mgr inż.
szukam pracy...niekoniecznie w mojej branży...telemarketing i wszelkie "domokrążctwo"...
Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:00.