The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: michalzforum
Forum: Jak? Gdzie? Kiedy? 28.07.2012, 11:24
Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 14 685
Wysłane przez michalzforum
Wejście na stadion

Chciałem was zapytać czy można wejść na stadion Wisły Kraków gdy nie ma meczu.
Chciałbym sobie zdjęcia porobić a nie wiem czy jest możliwość,orientuje sie ktoś???Jest jakaś szansa???
Z góry dzięki...
Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:31.