The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: bronowice
Forum: Jak? Gdzie? Kiedy? 06.03.2012, 22:25
Odpowiedzi: 13 831
Wyświetleń: 3 326 527
Wysłane przez bronowice
kupowałem dziś bilet na sektor D21, było na nim...

kupowałem dziś bilet na sektor D21, było na nim jeszcze 10 wolnych miejsc. Na pozostałe sektory w narożniku również można bylo kupić bilety,ale zostało niewiele miejsc i do piątku na pewno zostaną...
Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:06.