The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: igor256
Forum: Jak? Gdzie? Kiedy? 12.11.2011, 13:06
Odpowiedzi: 410
Wyświetleń: 300 677
Wysłane przez igor256
Wiślackie gadżety

Witam jestem tu nowy. I mam pytanie czy można kupić gdzieś poza wiślackim światem np. szalik wisełki ? i czy może ktoś z was wie gdzie w jaworznie można go kupić ?
Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:03.