The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: southwest6
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 04.11.2011, 14:14
Odpowiedzi: 11 207
Wyświetleń: 2 347 666
Wysłane przez southwest6
Witam z Anglii Przepraszam za moją polską...

Witam z Anglii

Przepraszam za moją polską używam tłumacza.

Chciałbym pogratulować twojego wsparcia prawdopodobnie najgłośniejsze i najbardziej żarliwych zwolenników widzieliśmy w Anglii przez...
Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:34.