The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 2 z 2
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: stalak
Forum: Jak? Gdzie? Kiedy? 30.03.2011, 10:08
Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 6 205
Wysłane przez stalak
Dzieki za odp. Temat mozna zamknac.

Dzieki za odp. Temat mozna zamknac.
Forum: Jak? Gdzie? Kiedy? 30.03.2011, 08:32
Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 6 205
Wysłane przez stalak
Zmiana danych na bilecie

Kupilem bilet znajomej i sie okazuje ze nie moze isc bo jej wypadla praca. Chcialem zapytac jak to jest z wpuszczaniem teraz, czy inna dziewczyna wejdzie na ten bilet ? Czy moze da sie zmienic dane...
Wyświetlanie wyników 1 do 2 z 2

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:59.