The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 2 z 2
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: nobody
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 22.12.2018, 14:54
Odpowiedzi: 23 257
Wyświetleń: 8 190 418
Wysłane przez nobody
Od czasu 'znalezienia inwestora', 'podpisaniu...

Od czasu 'znalezienia inwestora', 'podpisaniu papierów' i milionach domysłów są 'konkrety' w postaci komentarza Majchrowskiego:

Rozmowa była dość optymistyczna, z rozmowy wynika że rozmawiali z TF...
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 26.08.2008, 21:33
Odpowiedzi: 4 352
Wyświetleń: 758 520
Wysłane przez nobody
chociaż tyle :)

chociaż tyle :)
Wyświetlanie wyników 1 do 2 z 2

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:08.