Forum: Wisła Kraków - piłka nożna
22.09.2014, 21:37
|
|
Odpowiedzi: 330
Wyświetleń: 90 552
|
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna
22.09.2014, 17:46
|
|
Odpowiedzi: 330
Wyświetleń: 90 552
Ja wtrącę trzy grosze odnośnie spraw...
Ja wtrącę trzy grosze odnośnie spraw kibicowskich. Bardzo szanuję fakt, że spora grupa ludzi poświęciła multum prywatnego czasu na przygotowanie oprawy, ale jest kilka rzeczy, które muszę wytknąć.
...
|
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna
28.01.2011, 20:38
|
|
Odpowiedzi: 98 557
Wyświetleń: 36 513 753
|
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna
28.09.2010, 19:57
|
|
Odpowiedzi: 22 286
Wyświetleń: 9 650 877
|
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna
08.09.2010, 12:01
|
|
Odpowiedzi: 22 286
Wyświetleń: 9 650 877
|
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna
08.09.2010, 11:11
|
|
Odpowiedzi: 22 286
Wyświetleń: 9 650 877
|
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna
19.06.2010, 20:03
|
|
Odpowiedzi: 8 850
Wyświetleń: 2 677 429
Mały offtop, przeglądając galerię z meczu...
Mały offtop, przeglądając galerię z meczu natknąłem się na takie zdjęcie :P
http://img517.imageshack.us/img517/5646/69677891.jpg (http://img517.imageshack.us/i/69677891.jpg/)
Ciekawe o kogo...
|
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna
29.08.2008, 08:57
|
|
Odpowiedzi: 4 352
Wyświetleń: 757 798
|