The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: jojoczek
Forum: Hyde Park (moderowane) 11.10.2017, 15:46
Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4 797
Wysłane przez jojoczek
Aukcja charytatywna na rzec Laury. Licytacja piłki z podpisami Piłkarzami Wisły

Witam,

jestem Tatą Laury, aktualnie zbieramy pieniądze na operację w USA, która pozwoli jej samodzielnie chodzić.

Jeżeli ktoś będzie zainteresowany wystawiłem ze swojej kolekcji piłkę z...
Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:00.