The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 2 z 2
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: scorpion
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 27.11.2011, 21:12
Odpowiedzi: 217
Wyświetleń: 57 449
Wysłane przez scorpion
Dla mnie ostatnimi czasy Czarek Wilk pokazuje co...

Dla mnie ostatnimi czasy Czarek Wilk pokazuje co to charakter. no i mam nadzieje ze Czekaj to bedzie kiedys na takim poziomie jak Głowa i Baszczu
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 20.11.2011, 21:16
Odpowiedzi: 332
Wyświetleń: 72 741
Wysłane przez scorpion
nie ma zespołu nie ma druzyny nie ma nic...

nie ma zespołu nie ma druzyny nie ma nic ....Jestesmy MY
Wyświetlanie wyników 1 do 2 z 2

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:35.