The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: benedictus
Forum: Hyde Park (moderowane) 28.07.2008, 13:32
Odpowiedzi: 7 591
Wyświetleń: 4 560 476
Wysłane przez benedictus
Taki "kwiatek" z ankiety "Świata Opinii" ;)...

Taki "kwiatek" z ankiety "Świata Opinii" ;) Czyżby jakaś zmiana, a może piąta kolumna?

http://www.archiwum-futbolu.com.pl/terazpsy.htm
Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:54.