The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 5 z 5
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: adi1997
Forum: Jak? Gdzie? Kiedy? 26.09.2011, 20:23
Odpowiedzi: 317
Wyświetleń: 120 819
Wysłane przez adi1997
Jeste jakis trening Wisly w srode popolodniu?

Jeste jakis trening Wisly w srode popolodniu?
Forum: Jak? Gdzie? Kiedy? 14.08.2011, 21:44
Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 16 615
Wysłane przez adi1997
A wg. Was jaka powinna byc ?

A wg. Was jaka powinna byc ?
Forum: Jak? Gdzie? Kiedy? 14.08.2011, 21:21
Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 16 615
Wysłane przez adi1997
Do Lacrima. Moze i masz troche racji ale post...

Do Lacrima. Moze i masz troche racji ale post moze sie nadac dla innych osob ktore beda sie chcialy dowiedziec o innych meczach nie tylko o LM czy LE.
Forum: Jak? Gdzie? Kiedy? 14.08.2011, 20:57
Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 16 615
Wysłane przez adi1997
Przyjazdy innych druzyn.

Przepraszam, ze zaczynam inny temat, ale potrzebuje odpowiedzi na temat druzyn przyjezdnych.

Na poczatku chcialbym sie dowiedziec czy wiadomo juz KIEDY, O KTOREJ i w jakim HOTELU bedzie druzyna ...
Forum: Jak? Gdzie? Kiedy? 19.07.2011, 08:36
Odpowiedzi: 317
Wyświetleń: 120 819
Wysłane przez adi1997
Wiadomo juz kiedy i o ktorej odbedzie sie...

Wiadomo juz kiedy i o ktorej odbedzie sie pierwszy trening Wisly po meczu ze Skonto ??
Wyświetlanie wyników 1 do 5 z 5

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:45.