The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: wisluk
Forum: Hyde Park (moderowane) 06.01.2009, 11:44
Odpowiedzi: 1 396
Wyświetleń: 780 850
Wysłane przez wisluk
jeszcze jednej opcji im brakuje "nie chce...

jeszcze jednej opcji im brakuje
"nie chce otrzymac reszty"
ktora nieraz wynosi kilka groszy, ale automat nie ma wydac i nie dostaniesz biletu
ktos moze chciec zaplacic wiecej za taki bilet, a nie...
Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:47.