The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 2 z 2
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: Bastecznik
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 23.02.2012, 17:32
Odpowiedzi: 4 947
Wyświetleń: 2 120 792
Wysłane przez Bastecznik
Witam, Czy na Ipli będzie transmisja o 19? Bo...

Witam,
Czy na Ipli będzie transmisja o 19? Bo widzę tylko że jest studio ale transmisja nie wyszczególniona.
O 19 natomiast PSV Eindhoven - Trabzonspor Kulubu
Także mam słabe łącze i jakoś ani LE...
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 01.09.2011, 07:55
Odpowiedzi: 5 318
Wyświetleń: 1 801 690
Wysłane przez Bastecznik
Koniec sierpnia/początek września... Ludzie...

Koniec sierpnia/początek września... Ludzie litości!
Wyświetlanie wyników 1 do 2 z 2

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:33.