The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: Usarz
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 25.08.2012, 22:33
Odpowiedzi: 186
Wyświetleń: 40 754
Wysłane przez Usarz
Byłem dziś w Bielsku. Nie wiem jak wyglądała gra...

Byłem dziś w Bielsku. Nie wiem jak wyglądała gra w C+. Mam tylko kilka spostrzeżeń z boku boiska.

Burliga. Zachwalany, choć wg mnie powinien dostać w pierwszej połowie kartkę za uporczywe...
Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:41.