![]() |
[XXVI KOLEJKA] WISŁA Kraków - Wisła Płock, 17 marca, godz. 20:30
XXVI kolejka sezonu zasadniczego piłkarskiej Ekstraklasy!
Wisła Kraków podejmie Nafciarzy z Płocka. Zapraszam do dyskusji! |
Tylko zwycięstwo! Wisełko tylko zwycięstwo!
Oby Paweł nie odczuwał skutków urazu. Niestety, bez niego tracimy bardzo wiele z przodu. Brak Małeckiego to też poważne osłabienie, oby Videmont wykorzystał szansę na pokazanie się. Otwiera to też drogę dla Słomki na wejście z ławki. Trzy punkty z Płockiem są dla nas kluczowe w walce o górną ósemkę, ale to każdy wie. Nie ma co jednak liczyć na łatwe zwycięstwo. |
Cytat:
|
Cytat:
|
skoro wygralismy w płocku u siebie wygramy tymbardziej
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl