Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXVI KOLEJKA] WISŁA Kraków - Wisła Płock, 17 marca, godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9774)

jakub_spod_czestochowy 16.03.2017 22:25

[XXVI KOLEJKA] WISŁA Kraków - Wisła Płock, 17 marca, godz. 20:30
 
XXVI kolejka sezonu zasadniczego piłkarskiej Ekstraklasy!

Wisła Kraków podejmie Nafciarzy z Płocka.

Zapraszam do dyskusji!

wolfy 16.03.2017 22:29

Tylko zwycięstwo! Wisełko tylko zwycięstwo!

Oby Paweł nie odczuwał skutków urazu. Niestety, bez niego tracimy bardzo wiele z przodu. Brak Małeckiego to też poważne osłabienie, oby Videmont wykorzystał szansę na pokazanie się. Otwiera to też drogę dla Słomki na wejście z ławki.

Trzy punkty z Płockiem są dla nas kluczowe w walce o górną ósemkę, ale to każdy wie. Nie ma co jednak liczyć na łatwe zwycięstwo.

serek.c2 16.03.2017 22:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jakub_spod_czestochowy (Post 1466744)
XXVI kolejka sezonu zasadniczego piłkarskiej Ekstraklasy!

Wisła Kraków podejmie Nafciarzy z Płocka.

Zapraszam do dyskusji!

Nie chcę Cię martwić, ale ktoś Cię dzisiaj odwiedzi...

wolfy 16.03.2017 22:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1466747)
Nie chcę Cię martwić, ale ktoś Cię dzisiaj odwiedzi...

A ostatnią rzeczą jaką usłyszysz będzie kaszel gimbusa zatrzymującego się pod Twoim domem...

Arkadiusz.Czerepach 16.03.2017 23:35

skoro wygralismy w płocku u siebie wygramy tymbardziej


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl