Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Hungarica koncert w rotundzie! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9608)

Skrewdriver 08.04.2016 22:12

Hungarica koncert w rotundzie!
 
Jutro, to jest 9 kwietnia, sobota, koncert nacjonalistycznego zespołu z Węgier - Hungarica w Rotundzie.
Akurat po meczu więc przydałaby się większa frekwencja z naszej strony
http://www.krakowniezalezny.pl/9-kwi...ca-w-krakowie/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:38.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl