![]() |
Hungarica koncert w rotundzie!
Jutro, to jest 9 kwietnia, sobota, koncert nacjonalistycznego zespołu z Węgier - Hungarica w Rotundzie.
Akurat po meczu więc przydałaby się większa frekwencja z naszej strony http://www.krakowniezalezny.pl/9-kwi...ca-w-krakowie/ |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:38. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl