![]() |
Weso³ych ¦wi±t
Mo¿e niepotrzebnie zak³adam temat ,ale przecie¿ moderatorzy mog± to usun±æ,a jak nie to mo¿e pos³u¿yæ w przysz³o¶ci...
A wiêc... Z okazji ¦wi±t Wielkanocnych skadam wszystkim Wi¶lakom Zdrowych Radosnych ale te¿ Spokojnych ¦wi±t. |
Do³±czam siê do ¿yczeñ, spe³nienia symboliki pokarmów wielkanocnych :)
|
Pogodnych ¦wi±t w gronie najbli¿szych, niech Wam siê powodzi Wi¶lacy :)
|
I wszystkim Wi¶laczkom mokrego podkoszulka jutro - ciep³o ma byæ ;)
|
| Wszystkie daty podane s± w GMT +1. Aktualna godzina to 13:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl