Forum Kibiców Wis³y Kraków

Forum Kibiców Wis³y Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Weso³ych ¦wi±t (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9600)

Griszka30KR 27.03.2016 13:38

Weso³ych ¦wi±t
 
Mo¿e niepotrzebnie zak³adam temat ,ale przecie¿ moderatorzy mog± to usun±æ,a jak nie to mo¿e pos³u¿yæ w przysz³o¶ci...
A wiêc...
Z okazji ¦wi±t Wielkanocnych skadam wszystkim Wi¶lakom Zdrowych Radosnych ale te¿ Spokojnych ¦wi±t.

ABGwislakABG 27.03.2016 13:49

Do³±czam siê do ¿yczeñ, spe³nienia symboliki pokarmów wielkanocnych :)

gypsy 27.03.2016 14:31

Pogodnych ¦wi±t w gronie najbli¿szych, niech Wam siê powodzi Wi¶lacy :)

Kocur 27.03.2016 16:22

I wszystkim Wi¶laczkom mokrego podkoszulka jutro - ciep³o ma byæ ;)


Wszystkie daty podane s± w GMT +1. Aktualna godzina to 13:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl