![]() |
Bilety Na Termalicę
Ludzie, na co Wy jeszcze czekacie. Całą prosta dawno powinna być wykupiona, zostało ponad 800 biletów
|
|
No właśnie na co wy KU RW A czekacie?
Mecz z Piastem już w PIĄTEK O 20:30. |
Oni nie czekaja. Oni w ogole sie nie wybieraja.
|
Cytat:
|
Zdefiniuj Oni. Bo jako piknik poczuwam się do bycia onym, a bilety mam, i na Piasta (narożnik, bo 55zł na E to jest ....a przegięcie, tyle za taką padlinę nie dam bo i nie mam) i na Termalikę...
|
Mowilem o internetowych placzkach, Moskal be, Cupial be, zawodnicy be, trener jakikolwiek be, a nawet na c nie kupia biletu, o przyjsciu na mecz tylko wspomne. Ja nie dziele na fanatykow i piknikow, dla mnie ten i ten kibic. Chodzi o KIBICA. Mam nadzieje, ze usatysfakacjonowany kolega wypowiedzia?
|
Jak najbardziej. Stosuję podobny podział, jedni to kibice (albo nawet Kibice), reszta to ewentualnie fani.
|
sa kibice i widzowie.dla kibiców niewazna liga,przzeciwnik,pogoda.a widz to najchetniej przyszedłby na legie lub inna barcelone
|
Ludzie nie o tym jest temat. Ale widzę, że powoli bilety zaczynają schodzić, za tydzień będzie płacz, że brakło.
|
Cytat:
. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl