Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Bilety Na Termalicę (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9588)

TS FANATIC 29.02.2016 16:09

Bilety Na Termalicę
 
Ludzie, na co Wy jeszcze czekacie. Całą prosta dawno powinna być wykupiona, zostało ponad 800 biletów

TSWalos 29.02.2016 17:48

http://www.kupbilet.pl/sports/football/pn0485

Bilety on line.

WISŁAZWE 29.02.2016 17:49

No właśnie na co wy KU RW A czekacie?
Mecz z Piastem już w PIĄTEK O 20:30.

ABGwislakABG 29.02.2016 19:33

Oni nie czekaja. Oni w ogole sie nie wybieraja.

KotWButach 29.02.2016 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABGwislakABG (Post 1431612)
Oni nie czekaja. Oni w ogole sie nie wybieraja.

Ich strata...:alleluja:

PiVoSH92 29.02.2016 20:10

Zdefiniuj Oni. Bo jako piknik poczuwam się do bycia onym, a bilety mam, i na Piasta (narożnik, bo 55zł na E to jest ....a przegięcie, tyle za taką padlinę nie dam bo i nie mam) i na Termalikę...

ABGwislakABG 29.02.2016 20:12

Mowilem o internetowych placzkach, Moskal be, Cupial be, zawodnicy be, trener jakikolwiek be, a nawet na c nie kupia biletu, o przyjsciu na mecz tylko wspomne. Ja nie dziele na fanatykow i piknikow, dla mnie ten i ten kibic. Chodzi o KIBICA. Mam nadzieje, ze usatysfakacjonowany kolega wypowiedzia?

PiVoSH92 29.02.2016 20:16

Jak najbardziej. Stosuję podobny podział, jedni to kibice (albo nawet Kibice), reszta to ewentualnie fani.

picasso 29.02.2016 20:53

sa kibice i widzowie.dla kibiców niewazna liga,przzeciwnik,pogoda.a widz to najchetniej przyszedłby na legie lub inna barcelone

TS FANATIC 29.02.2016 21:01

Ludzie nie o tym jest temat. Ale widzę, że powoli bilety zaczynają schodzić, za tydzień będzie płacz, że brakło.

jendrus 29.02.2016 23:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiVoSH92 (Post 1431625)
Zdefiniuj Oni. Bo jako piknik poczuwam się do bycia onym, a bilety mam, i na Piasta (narożnik, bo 55zł na E to jest ....a przegięcie, tyle za taką padlinę nie dam bo i nie mam) i na Termalikę...

Termalica gra lepsza piłkę od Wisly w tym momencie. A stadion wybudowany za swoją kase wiec szacunek się należy. :foch:
.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl