![]() |
Kto powinien stan±ć w wi¶lackiej bramce w meczu przeciwko ¦l±skowi Wrocław?
Kto powinien stan±ć w wi¶lackiej bramce w naszym meczu przeciwko ¦l±skowi Wrocław?
|
Kto powinien wylecieć z tego forum....
|
Żaden z dwóch powyższych
|
Cytat:
Mi¶kiewicz przed kontuzj± spisywał się całkiem pewnie. |
Radek Cierzniak! :D
|
Najlepiej bramkarz
qrwa :help: |
Ale że temat osobny do tego?
|
|
Ten temat i jego zawarto¶ć s± po prostu odpowiedzi± forumowej gawiedzi na jawne lenistwo ZWE i brak tematu meczowego! :foch:
|
Dobra ankieta
powinien być jeszce punkt 3 "Ktokilwiek inny, bo 2 wymienieni nie potrafi± broniić" i tak± opcje zaznaczam . |
Jarek Krzoska
|
Angelo Hugues
z tego co wiem to jest bez klubu. |
Cytat:
|
Adam Piekutowski
|
Gaszyński chyba też jest bez klubu ;)
|
do bramki wpu¶ćmy bramkarza a nie ręcznik, bez jaj!
|
Ponieważ jest już meczowy zamykam ten temat
|
| Wszystkie daty podane s± w GMT +1. Aktualna godzina to 06:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl