Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kto powinien stan±ć w wi¶lackiej bramce w meczu przeciwko ¦l±skowi Wrocław? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9576)

herkules 09.02.2016 10:27

Kto powinien stan±ć w wi¶lackiej bramce w meczu przeciwko ¦l±skowi Wrocław?
 
Kto powinien stan±ć w wi¶lackiej bramce w naszym meczu przeciwko ¦l±skowi Wrocław?

mic 09.02.2016 10:35

Kto powinien wylecieć z tego forum....

GonzoNS 09.02.2016 10:52

Żaden z dwóch powyższych

herkules 09.02.2016 11:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GonzoNS (Post 1428615)
Żaden z dwóch powyższych

Dlaczego?
Mi¶kiewicz przed kontuzj± spisywał się całkiem pewnie.

gypsy 09.02.2016 11:27

Radek Cierzniak! :D

Kocur 09.02.2016 11:30

Najlepiej bramkarz


qrwa :help:

wolfu 09.02.2016 11:36

Ale że temat osobny do tego?

szprotson 09.02.2016 11:42

http://www.i400calci.com/wp-content/...snap-00053.jpg

Eternit 09.02.2016 12:04

Ten temat i jego zawarto¶ć s± po prostu odpowiedzi± forumowej gawiedzi na jawne lenistwo ZWE i brak tematu meczowego! :foch:

Wojtas 10.02.2016 00:35

Dobra ankieta

powinien być jeszce punkt 3

"Ktokilwiek inny, bo 2 wymienieni nie potrafi± broniić"

i tak± opcje zaznaczam .

Barti 10.02.2016 09:41

Jarek Krzoska

matiuszek 10.02.2016 10:57

Angelo Hugues

z tego co wiem to jest bez klubu.

silver03 10.02.2016 12:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eternit (Post 1428627)
Ten temat i jego zawarto¶ć s± po prostu odpowiedzi± forumowej gawiedzi na jawne lenistwo ZWE i brak tematu meczowego! :foch:

To jest nowy oficjalny temat meczowy, nowe standardy, nowa jako¶ć, niczym Buchalik na bramce :D

Szajba_ 10.02.2016 12:22

Adam Piekutowski

swiety37 10.02.2016 12:28

Gaszyński chyba też jest bez klubu ;)

ferrekin 10.02.2016 13:30

do bramki wpu¶ćmy bramkarza a nie ręcznik, bez jaj!

KOMINEK 10.02.2016 13:57

Ponieważ jest już meczowy zamykam ten temat


Wszystkie daty podane s± w GMT +1. Aktualna godzina to 06:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl