Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Szaliki na ścianie (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9574)

JaworTSW 04.02.2016 20:48

Szaliki na ścianie
 
Cześć,
Przeszukałem forum ale nie mogłem znaleźć dokładnych informacji dot. zawieszania szali na ścianie. Zebrałem już skromną kolekcje szalików i chciałbym je zawiesić na ścianie. Co polecacie ? Na innym forum przeczytałem że można użyć masy mocującej lub listwy co o tym sądzicie ? Niszczy to szale ?

Dzięki za każdą odpowiedź a jeżeli temat się powtórzył to przepraszam .
Pozdrawiam

GieKrol 04.02.2016 22:03

Najlepiej gwoździem

JaworTSW 04.02.2016 22:06

Mój kolega ma przebity gwoździem i niestety szal się troszkę zniszczył , wolałbym coś co jest najmniej szkodliwe dla naszych barw

PiVoSH92 04.02.2016 22:20

Ja sobie przyszyłem dwie pętelki na końcach mniej-więcej w 2/3 szerokości i zawiesiłem. W razie czego dwa ciachnięcia nożyczkami i nie ma śladu, ale wymaga trochę pracy przy kilkunastu/kilkudziesięciu szalikach.

JaworTSW 04.02.2016 22:50

Jeżeli nikt nie zaproponuje innego ciekawego rozwiązanie to spróbuję Twojego z pętelkami, wielkie dzięki za odpowiedź
Pozdrawiam

Sami 04.02.2016 23:08

Chciałbym mieć takie problemy jak ty...

Reserve 05.02.2016 00:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sami (Post 1428297)
Chciałbym mieć takie problemy jak ty...

Wnoisołeś do tematu tyle co Barrientos do Ekstraklasy. :lol:

@TOPIC: Na pewno unikaj wszystkich klejów i innych gówien, bo ich odczyn zawsze jest lekko kwaśny, co w połączeniu z włóknem może je uszkodzić, a na pewno barwy trochę zbledną. Podejrzewam że podobna reakcja zajdzie z tą masą mocującą ;)

Sami 05.02.2016 01:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reserve (Post 1428300)
Wnoisołeś do tematu tyle co Barrientos do Ekstraklasy. :lol:

Nie pełdol. Barrientos strzelił najwspanialszą bramkę w historii polskiej piłki


Dobra, zeby nie bylo - kup se mate, zawies na scianie i poprzypinaj te szaliki na szpilkach.
Moze sie utrzymaja, musisz dobrze wpieгdolić szpilke.

Dariook 05.02.2016 05:20

Weż sobie papiokiem przy....... do czoła. Jak by bolało to możesz spróbować udarem nawiercić dziurę, tuż nad okiem i za.......ić o podłogę pod kątem 45 stopni. Uważj żeby tylko barw nie pobrudzić

Daj znać po szkole jak ci poszło.

wolfu 05.02.2016 07:31

http://i.imgur.com/a3vf8jo.jpg ja mam powieszone za pomocą typowego drążka na ręczniki :D brzmi może i komicznie, ale efekt (jak dla mnie) zadowalający :)

JaworTSW 05.02.2016 09:15

Dzięki za pomoc i rozsądne propozycje
Pozdrawiam

rafalek 05.02.2016 13:42

Ja też posiadam całkiem pokaźną kolekcję szali przeróżnych... z miast, w których byłem przywoziłem szalik klubu piłkarskiego. I jak w końcu dorobię się jakichś większych środków, to zrobię sobie taką wiszącą, trójdrzwiową gablotę, podświetloną, otwieraną jak ołtarz Wita Stwosza. I tam będą wisiały szaliczki :D

arth_ur 05.02.2016 16:42

Może antyrama i za szybą je ułożyć? Tylko pytanie ile ich masz i jak chcesz je eksponować?

rafalek 05.02.2016 17:03

No właśnie wolałbym wariant zamykany, żeby większe wrażenie było. I światełko się zapala przy otwieraniu drzwi :D

gigant 05.02.2016 18:13

Naprawdę taki temat jest na forum?

Ligo wróć!!!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl