![]() |
Szaliki na ścianie
Cześć,
Przeszukałem forum ale nie mogłem znaleźć dokładnych informacji dot. zawieszania szali na ścianie. Zebrałem już skromną kolekcje szalików i chciałbym je zawiesić na ścianie. Co polecacie ? Na innym forum przeczytałem że można użyć masy mocującej lub listwy co o tym sądzicie ? Niszczy to szale ? Dzięki za każdą odpowiedź a jeżeli temat się powtórzył to przepraszam . Pozdrawiam |
Najlepiej gwoździem
|
Mój kolega ma przebity gwoździem i niestety szal się troszkę zniszczył , wolałbym coś co jest najmniej szkodliwe dla naszych barw
|
Ja sobie przyszyłem dwie pętelki na końcach mniej-więcej w 2/3 szerokości i zawiesiłem. W razie czego dwa ciachnięcia nożyczkami i nie ma śladu, ale wymaga trochę pracy przy kilkunastu/kilkudziesięciu szalikach.
|
Jeżeli nikt nie zaproponuje innego ciekawego rozwiązanie to spróbuję Twojego z pętelkami, wielkie dzięki za odpowiedź
Pozdrawiam |
Chciałbym mieć takie problemy jak ty...
|
Cytat:
@TOPIC: Na pewno unikaj wszystkich klejów i innych gówien, bo ich odczyn zawsze jest lekko kwaśny, co w połączeniu z włóknem może je uszkodzić, a na pewno barwy trochę zbledną. Podejrzewam że podobna reakcja zajdzie z tą masą mocującą ;) |
Cytat:
Dobra, zeby nie bylo - kup se mate, zawies na scianie i poprzypinaj te szaliki na szpilkach. Moze sie utrzymaja, musisz dobrze wpieгdolić szpilke. |
Weż sobie papiokiem przy....... do czoła. Jak by bolało to możesz spróbować udarem nawiercić dziurę, tuż nad okiem i za.......ić o podłogę pod kątem 45 stopni. Uważj żeby tylko barw nie pobrudzić
Daj znać po szkole jak ci poszło. |
http://i.imgur.com/a3vf8jo.jpg ja mam powieszone za pomocą typowego drążka na ręczniki :D brzmi może i komicznie, ale efekt (jak dla mnie) zadowalający :)
|
Dzięki za pomoc i rozsądne propozycje
Pozdrawiam |
Ja też posiadam całkiem pokaźną kolekcję szali przeróżnych... z miast, w których byłem przywoziłem szalik klubu piłkarskiego. I jak w końcu dorobię się jakichś większych środków, to zrobię sobie taką wiszącą, trójdrzwiową gablotę, podświetloną, otwieraną jak ołtarz Wita Stwosza. I tam będą wisiały szaliczki :D
|
Może antyrama i za szybą je ułożyć? Tylko pytanie ile ich masz i jak chcesz je eksponować?
|
No właśnie wolałbym wariant zamykany, żeby większe wrażenie było. I światełko się zapala przy otwieraniu drzwi :D
|
Naprawdę taki temat jest na forum?
Ligo wróć!!! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl