![]() |
Problem ze stroną na smartfonach
Do moderatorów:
Od tygodnia może trochę dłużej przy wchodzeniu na forum na telefonie przenosi mnie na inną stronę i wyskakuje alarm, że telefon został zainfekowany i trzeba go czyścić, oczywiście wszystko napisana łamaną polszczyzną przez co wnioskuję, że jest to jakaś totalna lewizna. Z tego co widziałem to na SB pisali też inni użytkownicy, że mają ten sam problem. |
U mnie to samo od paru dni.
|
Ciekawa sprawa bo u mnie wszystko działa i żadne pierdoły nie wyskakują (mam Samsunga)
|
Potwierdzam - lipne komunikaty o wirusach i brak mozliwosci przegladania
|
Potwierdzam stronka wrzuca jakiś zjebany skrypt z przekierowaniem. Ja myślałem że coś mi zainfekowało komórkę ale jeżeli inni też to mają to złośliwy skrypt jest na stronce. Poszukiwania rozpoczną bym od reklam.
|
Cytat:
takie informację wychodzą mi raczej na stronach z niemiecką literaturą |
Potwierdzam u mnie się dzieje to samo, na tel używam Chrome.
|
Cytat:
|
Hmmm, owszem, miewam to, ale nie tylko na tej stronie ale i na kilku innych - może to jest jakiś robak jednak? Sam się tym nie zajmowałem zbytnio, bo telefon służy mi do innych rzeczy, ale skoro to nie ja jeden tak mam to coś może być na rzeczy.
|
Cytat:
wychodzi też aby zainstalować jakiś antywirus bo tel ma wirusa (zwykła reklama) jeśli chodzi o forum to póki co jestem jedyna osobą która nie ma żadnych problemów |
To się po jakimś update'cie wysrało. Antywir nic nie wykrywa.
Mam to na Xperi Z, kumple na Szajsungach 4 i 5 plus inne modele Xperii też. Cholera ich wie - ale profilaktycznie z telefonu na pocztę się nie loguje ;) |
Chodzi Wam redtube? Jak chodzi to po co jakąś aferę kręcicie? Źle Wam?
A jak nie chodzi to se włączcie pornhub i wyluzujcie! |
Ten sam problem. U mnie przekierowanie następuje tylko na wislakrakow.com.
|
Jeżeli komuś w czymś to pomoże to napiszę jak to u mnie wygląda.
Na iphonie wszystko działa dobrze, nigdzie nie przekierowuje ani nic takiego. Pozdrawiam |
U mnie tez działa i też mam samsunga (!!!) tak jak W.S. Kupujcie samsungi a nie jakieś szajstwo ;)
|
hehe u mnie tez działa ok bo teraz sprawdzałem
ale wczesniej były jakies jaja typu masz wirusa i przekireowania 90minut to samo miało |
Również mogę potwierdzić występowanie problemu,
raczej rodzaj telefonu(Huawei p8 lite) nie ma znaczenia, już bardziej rodzaj przeglądarki - u mnie Chrom. Czyszczenie historii, plików cookie nic nie pomaga Wcześniej wszystko chodziło bez problemów. |
Ten sam problem, zainstalowany Chrome na tel.
Co ciekawe - jak się wejdzie poprzez "wbudowaną przegladarke" - strona działa o ile wejdzie sie na nią poprzez link " wislakrakow.com/www/ " - bez tego /www/ strona przenosi na reklamę |
miałem to samo - pomógł google.
to nie wirus tylko chamskie ciastko - logujecie się na stronę, z automatu Was przenosi. Musiało się coś do tswd przypałętać. rozwiązanie: Ustawienia google (nie ustawienia!) > reklamy > resetuj identyfikator (a najlepiej zrezygnuj z reklam w ogóle). Do tego dla świętego spokoju wyczyszczenie historii przeglądarki. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl