Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Problem ze stroną na smartfonach (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9571)

St Yabol 19.01.2016 22:36

Problem ze stroną na smartfonach
 
Do moderatorów:

Od tygodnia może trochę dłużej przy wchodzeniu na forum na telefonie przenosi mnie na inną stronę i wyskakuje alarm, że telefon został zainfekowany i trzeba go czyścić, oczywiście wszystko napisana łamaną polszczyzną przez co wnioskuję, że jest to jakaś totalna lewizna.

Z tego co widziałem to na SB pisali też inni użytkownicy, że mają ten sam problem.

Kamson 19.01.2016 22:39

U mnie to samo od paru dni.

W.S 19.01.2016 22:39

Ciekawa sprawa bo u mnie wszystko działa i żadne pierdoły nie wyskakują (mam Samsunga)

stary zgred 19.01.2016 22:42

Potwierdzam - lipne komunikaty o wirusach i brak mozliwosci przegladania

PlayLikeAPro 19.01.2016 22:45

Potwierdzam stronka wrzuca jakiś zjebany skrypt z przekierowaniem. Ja myślałem że coś mi zainfekowało komórkę ale jeżeli inni też to mają to złośliwy skrypt jest na stronce. Poszukiwania rozpoczną bym od reklam.

W.S 19.01.2016 22:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hubert.fan (Post 1426809)
W.S co ma do tego marka telefonu ? :D

Ja też mam Samsunga i wyskakują naprzemiennie: masz zainfekowany telefon lub na twoim telefonie masz ileś tam wirusów i kliknij dalej ...

Z grzeczności podałem:D

takie informację wychodzą mi raczej na stronach z niemiecką literaturą

MłodePokolenie 19.01.2016 22:47

Potwierdzam u mnie się dzieje to samo, na tel używam Chrome.

St Yabol 19.01.2016 22:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez W.S (Post 1426811)
Z grzeczności podałem:D

takie informację wychodzą mi raczej na stronach z niemiecką literaturą

Literaturą? Masz na myśli niskobudżetową kinematografie? W sumie racja, chciałem napisać, że takie coś mi wyskakuję jak pocieracze odpalam., ale mi wstyd było :D

PiVoSH92 19.01.2016 22:48

Hmmm, owszem, miewam to, ale nie tylko na tej stronie ale i na kilku innych - może to jest jakiś robak jednak? Sam się tym nie zajmowałem zbytnio, bo telefon służy mi do innych rzeczy, ale skoro to nie ja jeden tak mam to coś może być na rzeczy.

W.S 19.01.2016 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1426814)
Literaturą? Masz na myśli niskobudżetową kinematografie? W sumie racja, chciałem napisać, że takie coś mi wyskakuję jak pocieracze odpalam., ale mi wstyd było :D

Dokładnie
wychodzi też aby zainstalować jakiś antywirus bo tel ma wirusa (zwykła reklama)
jeśli chodzi o forum to póki co jestem jedyna osobą która nie ma żadnych problemów

Kocur 19.01.2016 22:50

To się po jakimś update'cie wysrało. Antywir nic nie wykrywa.

Mam to na Xperi Z, kumple na Szajsungach 4 i 5 plus inne modele Xperii też. Cholera ich wie - ale profilaktycznie z telefonu na pocztę się nie loguje ;)

Jaroo1 19.01.2016 22:52

Chodzi Wam redtube? Jak chodzi to po co jakąś aferę kręcicie? Źle Wam?
A jak nie chodzi to se włączcie pornhub i wyluzujcie!

speedfashion 19.01.2016 23:02

Ten sam problem. U mnie przekierowanie następuje tylko na wislakrakow.com.

nero 19.01.2016 23:12

Jeżeli komuś w czymś to pomoże to napiszę jak to u mnie wygląda.
Na iphonie wszystko działa dobrze, nigdzie nie przekierowuje ani nic takiego.
Pozdrawiam

Jaroo1 19.01.2016 23:18

U mnie tez działa i też mam samsunga (!!!) tak jak W.S. Kupujcie samsungi a nie jakieś szajstwo ;)

szprotson 20.01.2016 09:48

hehe u mnie tez działa ok bo teraz sprawdzałem
ale wczesniej były jakies jaja typu masz wirusa i przekireowania
90minut to samo miało

slams 20.01.2016 11:20

Również mogę potwierdzić występowanie problemu,
raczej rodzaj telefonu(Huawei p8 lite) nie ma znaczenia, już bardziej rodzaj przeglądarki - u mnie Chrom.
Czyszczenie historii, plików cookie nic nie pomaga
Wcześniej wszystko chodziło bez problemów.

jonaf 20.01.2016 11:25

Ten sam problem, zainstalowany Chrome na tel.

Co ciekawe - jak się wejdzie poprzez "wbudowaną przegladarke" - strona działa o ile wejdzie sie na nią poprzez link " wislakrakow.com/www/ " - bez tego /www/ strona przenosi na reklamę

dostuffca 20.01.2016 15:07

miałem to samo - pomógł google.
to nie wirus tylko chamskie ciastko - logujecie się na stronę, z automatu Was przenosi. Musiało się coś do tswd przypałętać.

rozwiązanie:

Ustawienia google (nie ustawienia!) > reklamy > resetuj identyfikator (a najlepiej zrezygnuj z reklam w ogóle).

Do tego dla świętego spokoju wyczyszczenie historii przeglądarki.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl