Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Snowboard&Narty&Alpy (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9566)

pawelpc 11.01.2016 19:06

Snowboard&Narty&Alpy
 
SNOW PARTY CAMP FESTIVAL 2016 vol.4 MARZEC – 11.03 – 20.03.2016r

Jedź z najbardziej imprezowymi uczestnikami z całej Polski na SKI lub SNB do LES ORRES 1800 we Francji. Setkom uczestników naszego wyjazdu bedzie towarzyszyła przez cały czas kadra instruktorów, koordynatorów, animatorów i DJ’ów!

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie: www.snowpartycamp.pl !


Podczas naszego NAJWIĘKSZEGO CYKLICZNEGO WYJAZDU W MARCU oprócz śniegu zaplanowaliśmy dla Was również:

CODZIENNE STREFY ANIMACYJNO IMPREZOWE na stokach i w klubach!!!

>Niepowtarzalne Party Campowe Apres Ski z Alko Twisterem, konkursami i zabawami!
>Kursy jazdy na nartach/snowboardzie dla początkujących i zaawansowanych
>Snow Park w pobliżu strefy APRES SKI
>Tematyczne imprezy: RICH & PRETTY, Graffiti Party, Impreza SINGLE PARTY z opaskami!

LODOWISKO
TOR SANECZKOWY
Szalone konkursy typu:

Zjazd na byle czym, slalom równolegly, konkurs długich lotów oraz ekstremalnych wyczynów, rywalizacje dwójek oraz czwórek na wyznaczonej trasie… a wieczorem karaoke, poker, buzz… i wiele innych!

Juz niedlugo ogłosimy LISTE ARTYSTÓW!

CENY:
- opcja podstawowa:
- z dojazdem własnym:
od 999 zl (FIRST MINUTE - liczba miejsc ograniczona)
- z przejazdem autokarem:
od 1299 zl (FIRST MINUTE - liczba miejsc ograniczona)

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O WYJEZDZIE:
http://www.rezerwacje.partycamp.pl/a...87537_6629.jpg
REZERWUJ JUŻ DZIŚ, NIE MOŻE CIĘ ZABRAKNĄĆ!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl