![]() |
CLJ Wisła Kraków-Legia Warszawa 29.11.14
Zakładam temat odnośnie tego meczu.
Spotkanie to zostanie rozegrane na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana o godz. 12.00. Dla kibiców Wisły Kraków otwarty będzie sektor C3. WSTĘP WOLNY! |
W jakim celu ten temat?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl