Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   8 kolejka ksc-WISLA.Derby 21 wrzesnia godz.18 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9127)

donecki 15.09.2013 19:20

8 kolejka ksc-WISLA.Derby 21 wrzesnia godz.18
 
Pierwsza porażka już odnotowana u rywalki. .Strata oprawy na rzecz Wiselki.Polska już też o tym wie.

Kocur 15.09.2013 19:26

proponuję żeby tematy meczowe jak do tej pory otwierał ZWE

filemon 15.09.2013 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1331505)
proponuję żeby tematy meczowe jak do tej pory otwierał ZWE

Podobnie, z całym szacunkiem.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl