![]() |
8 kolejka ksc-WISLA.Derby 21 wrzesnia godz.18
Pierwsza porażka już odnotowana u rywalki. .Strata oprawy na rzecz Wiselki.Polska już też o tym wie.
|
proponuję żeby tematy meczowe jak do tej pory otwierał ZWE
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl