Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   pytanko mam (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9113)

julek37 19.08.2013 20:59

pytanko mam
 
jestem kibicem Wisły i posiadaczem karty kibica.
chciałbym zabrac na mecz zonę a bardziej syna ...czy musza miec swoje karty? czy kupoję bilety na swoją i wchodzą ze mną ?\

Arsenal 19.08.2013 21:03

Musza mieć karty kibica wyrobione żeby kupić bilet

gypsy 19.08.2013 21:04

od takich pytan jest specjalny temat, po co zakladac nowe?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl