![]() |
pytanko mam
jestem kibicem Wisły i posiadaczem karty kibica.
chciałbym zabrac na mecz zonę a bardziej syna ...czy musza miec swoje karty? czy kupoję bilety na swoją i wchodzą ze mną ?\ |
Musza mieć karty kibica wyrobione żeby kupić bilet
|
od takich pytan jest specjalny temat, po co zakladac nowe?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl