![]() |
Zagubiono/znaleziono
Witam. Nie znalazł ktoś wczoraj po meczu z Lechem, na trybunie G lub na sektorze G3 lub przed trybuną G dowodu rejestracyjnego od samochody? Będę wdzięczny za informacje.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl