Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kontuzje/Urazy/Choroby - L4 naszych asów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8842)

TRZEBINIAnin 28.08.2012 14:38

Kontuzje/Urazy/Choroby - L4 naszych asów
 
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...yczyn_burligi/


Uryga & Chrapek juz działają na pełnych obrotach. Na zdjęciach widoczny Chavez który ostatnio trenował indywidualnie.

W tej chwili naszymi kontuzjowanymi zawodnikami pozostają:

- Damian Buras (w tym tygodniu/nastepnym powinien wrócic do treningów)
- Jovanovic który doznał kontuzji w ostatnim meczu ME (przerwa w treningach ma trwac 2-3 dni)
- Melikson (narzeka na ból pleców)

tofik 28.08.2012 14:45

http://www.sport.pl/sport/1,65025,12...Czy_zdazy.html
Maora bolą plecy.

**
Aha, Jovanović kostkę podkręcił i znowu wypadł na parę dni, wcześniej nie doczytałem.

fialo 28.08.2012 14:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1272158)

A mówiłem mu, żeby wypychał klatę do przodu jak martwy ciąg robi :D

tofik 30.08.2012 14:49

Boguski kontuzjowany po raz kolejny. Nie będzie brany pod uwagę przy ustalaniu kadry na Polonię.

xanti1906 30.08.2012 15:01

Czyli Boguski, Kirm, Buras na pewno nie zagrają.
Melikson i Chrapek, Uryga w trakcie lekkiego urazu albo po kontuzji.

Jak ta pomoc będzie wyglądała to ja nie mam pojęcia.

KOMINEK 30.08.2012 21:59

Uważam, że temat Nasi piłkarze fakty, opinie komentarze- jest w zupełnie wystarczający do tego typu dyskusji .


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl