![]() |
Kontuzje/Urazy/Choroby - L4 naszych asów
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...yczyn_burligi/
Uryga & Chrapek juz działają na pełnych obrotach. Na zdjęciach widoczny Chavez który ostatnio trenował indywidualnie. W tej chwili naszymi kontuzjowanymi zawodnikami pozostają: - Damian Buras (w tym tygodniu/nastepnym powinien wrócic do treningów) - Jovanovic który doznał kontuzji w ostatnim meczu ME (przerwa w treningach ma trwac 2-3 dni) - Melikson (narzeka na ból pleców) |
http://www.sport.pl/sport/1,65025,12...Czy_zdazy.html
Maora bolą plecy. ** Aha, Jovanović kostkę podkręcił i znowu wypadł na parę dni, wcześniej nie doczytałem. |
Cytat:
|
Boguski kontuzjowany po raz kolejny. Nie będzie brany pod uwagę przy ustalaniu kadry na Polonię.
|
Czyli Boguski, Kirm, Buras na pewno nie zagrają.
Melikson i Chrapek, Uryga w trakcie lekkiego urazu albo po kontuzji. Jak ta pomoc będzie wyglądała to ja nie mam pojęcia. |
Uważam, że temat Nasi piłkarze fakty, opinie komentarze- jest w zupełnie wystarczający do tego typu dyskusji .
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl