Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisla Krakow w Atlantic Cup 2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8462)

aussieFC 17.12.2011 10:38

Wisla Krakow w Atlantic Cup 2012
 
wisla krakow bendzie grac w atlantic cup

http://www.theatlanticcup.eu/default.asp

a jej rywale-

http://www.theatlanticcup.eu/fixtures.asp

pierwaszy mecz

Helsingborg IF
v
Wisla Krakow


drugi mecz-

FC Midtjylland
v
Wisla Krakow


i

Odense BK
v
Wisla Krakow





druzyny-
http://www.theatlanticcup.eu/teams.asp

TOMEK 11 17.12.2011 11:17

Wisła Kraków w Atlantic Cup 2012

jeśli już

tarantulaw2 17.12.2011 11:28

I jeszczę będzie a nie bendzie.

Poza tym, troche za wcześnie na taki temat wg. mnie...

FraMat 17.12.2011 11:28

Temat w Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...=3140&page=153
zamykam


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl