![]() |
Wisla Krakow w Atlantic Cup 2012
wisla krakow bendzie grac w atlantic cup
http://www.theatlanticcup.eu/default.asp a jej rywale- http://www.theatlanticcup.eu/fixtures.asp pierwaszy mecz Helsingborg IF v Wisla Krakow drugi mecz- FC Midtjylland v Wisla Krakow i Odense BK v Wisla Krakow druzyny- http://www.theatlanticcup.eu/teams.asp |
Wisła Kraków w Atlantic Cup 2012
jeśli już |
I jeszczę będzie a nie bendzie.
Poza tym, troche za wcześnie na taki temat wg. mnie... |
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl