![]() |
Potrzebuję pomocy ;)
Witam Wszystkich serdecznie, w temacie na luziku doradzono mi, abym założył tutaj nowy temat. Sprawa wyglądam tak, otworzyłem niedawno firmę meblową i startuję w pewnym konkursie, w którym miedzy innymi głos oddają internauci. Prosiłbym o oddawanie głosów na to łóżko do którego wklejam link niżej, chodzi mi oczywiście o najwyższą z możliwych ocenę. Wiem, że może nie każdemu przypadnie do gustu (ale o tym się przecież nie dyskutuje:)) ten wyrób, ale potrzebuję Waszej pomocy.
Link do produktu konkursowego: http://www.diamentmeblarstwa.pl/produkty/art97.html Jestem bardzo wdzięczny, za każdy oddany głos, tym bardziej, że konkurencja nie próżnuje. :) Pozdrawiam! |
Poszło! Powodzenia. :-)
|
Głos oddany - powodzenia.
PS: łóżko bardzo ładne :) |
Dzięki i proszę o oddawanie kolejnych 5-tek bo średnia zaczęła spadać. :)
|
Wczoraj oddałem głos i dziś już nie mogę?
|
Szkoda, że tylko raz można głosować, bo też ostatnio głosowałem i dzisiaj mi wyskoczyło, że nie można drugi raz.
|
Z jednego adresu IP na dany produkt może zostać oddamy tylko 1 głos. Tak jest napisane na stronie konkursu. Chyba, że ma się np. Neostradę gdzie po zresetowaniu jej IP się zmienia. ;)
|
Głos oddany, a łóżko ładne :-).
|
Podbijam temat. :)
|
2 głosy oddane ;]
A jest jakis ranking czy cos ? |
OOO, to już wiem u kogo będę meble kupować:) nieźle to wygląda, brawo!
Głos poszedł wczoraj, pójdzie i dziś:) |
Z ciekawości: Ile takie łóżko kosztuje mniej więcej?
|
Cytat:
Poszło:) |
Sam materiał. wyszedł na nie ok. 10 tyś. Ale wiadomo wersja konkursowa musiała być wypasiona. :) Ogólnie poszliśmy w wysoką półkę, bo mebli typu BRW, czy Bodzio jest mnóstwo. Nie wiem, czy mogę to napisać, ale praca w firmie Kler co nie co mnie nauczyła. Jako ciekawostkę pokaże kolejne nasze "dziecko". :)
http://allegro.pl/lozko-loze-sypialn...916603312.html |
niech Ci sie wiedzie..
|
i piąteczka ode mnie
|
Cytat:
Przypuszczałem, że tego typu meble to koszt ponad 15 koła. Oby mnie kiedyś było stać na zakup u Ciebie. pozdrawiam! |
Głos oddany,a takie pytanie mam,tak z 10x tańsze łózko u Ciebie kupie czy nie bardzo :D? [1000-1500zł]
|
Za jakiś czas na pewno, w tym momencie jeszcze nie, bo po prostu nie opracowaliśmy takiego. :) Jak coś to na priv. i może uda się coś wykombinować. ;)
|
Podbijam znów, bo ktoś zaniża ocenę, pomóżcie znowu. :)
|
skoro ktoś zaniża to nie pozostańmy dłużni i też się pobawmy :D
chociaż patrząc na inne noty nie jest to potrzebne:D |
Dzięki wszystkim, zdaje się, że prowadzimy, głosowanie trwa do niedzieli, więc jeśli ktoś jeszcze nie głosował, proszę o dalsze wsparcie. :)
|
Poszło, powodzenia :)
|
Poszło, a konkretnie piąteczka.:)
|
Poleciała piątka. Powodzenia mistrzu. :)
|
Podbijam, ktoś bardzo notę obniża, Panowie i Panie, bez was nie dam rady. :)
|
głos oddany
|
Albo jak komuś się nudzi to może zagłosować jednak na moją szkołe. Weszliśmy już do pierwszej 13, teraz walczymy o rozstawienie :)
http://www.tprzybylski.pl/index.php?page=kon_glos - III LO, szkoła powstała w 1906r mająca swoje szale, białą gwiazdę na srodku boiska, i pare napisów na szkole typowo Wiślackich. |
jest głos dla Wislaka
|
Piateczka oddana
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl