Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Potrzebuję pomocy ;) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8402)

Wichar87 15.11.2011 14:00

Potrzebuję pomocy ;)
 
Witam Wszystkich serdecznie, w temacie na luziku doradzono mi, abym założył tutaj nowy temat. Sprawa wyglądam tak, otworzyłem niedawno firmę meblową i startuję w pewnym konkursie, w którym miedzy innymi głos oddają internauci. Prosiłbym o oddawanie głosów na to łóżko do którego wklejam link niżej, chodzi mi oczywiście o najwyższą z możliwych ocenę. Wiem, że może nie każdemu przypadnie do gustu (ale o tym się przecież nie dyskutuje:)) ten wyrób, ale potrzebuję Waszej pomocy.

Link do produktu konkursowego: http://www.diamentmeblarstwa.pl/produkty/art97.html

Jestem bardzo wdzięczny, za każdy oddany głos, tym bardziej, że konkurencja nie próżnuje. :)
Pozdrawiam!

KacpiTSW 15.11.2011 14:07

Poszło! Powodzenia. :-)

frg 15.11.2011 14:18

Głos oddany - powodzenia.
PS: łóżko bardzo ładne :)

Wichar87 15.11.2011 14:41

Dzięki i proszę o oddawanie kolejnych 5-tek bo średnia zaczęła spadać. :)

Proud 15.11.2011 14:46

Wczoraj oddałem głos i dziś już nie mogę?

LanceTS 15.11.2011 14:47

Szkoda, że tylko raz można głosować, bo też ostatnio głosowałem i dzisiaj mi wyskoczyło, że nie można drugi raz.

Wichar87 15.11.2011 14:49

Z jednego adresu IP na dany produkt może zostać oddamy tylko 1 głos. Tak jest napisane na stronie konkursu. Chyba, że ma się np. Neostradę gdzie po zresetowaniu jej IP się zmienia. ;)

tomek100 15.11.2011 14:54

Głos oddany, a łóżko ładne :-).

Wichar87 15.11.2011 17:12

Podbijam temat. :)

OpEnTaNy 15.11.2011 17:22

2 głosy oddane ;]

A jest jakis ranking czy cos ?

Krzysiek 15.11.2011 17:23

OOO, to już wiem u kogo będę meble kupować:) nieźle to wygląda, brawo!

Głos poszedł wczoraj, pójdzie i dziś:)

Proud 15.11.2011 17:28

Z ciekawości: Ile takie łóżko kosztuje mniej więcej?

Ajax 15.11.2011 17:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 1191863)
Z ciekawości: Ile takie łóżko kosztuje mniej więcej?

Jak to ile kolega za głosy na pewno zafunduję nam takie wyrko;)

Poszło:)

Wichar87 15.11.2011 17:49

Sam materiał. wyszedł na nie ok. 10 tyś. Ale wiadomo wersja konkursowa musiała być wypasiona. :) Ogólnie poszliśmy w wysoką półkę, bo mebli typu BRW, czy Bodzio jest mnóstwo. Nie wiem, czy mogę to napisać, ale praca w firmie Kler co nie co mnie nauczyła. Jako ciekawostkę pokaże kolejne nasze "dziecko". :)
http://allegro.pl/lozko-loze-sypialn...916603312.html

Marcin_fan 15.11.2011 17:49

niech Ci sie wiedzie..

chmielu88 15.11.2011 17:57

i piąteczka ode mnie

Proud 15.11.2011 17:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wichar87 (Post 1191873)
Sam materiał. wyszedł na nie ok. 10 tyś. Ale wiadomo wersja konkursowa musiała być wypasiona. :) Ogólnie poszliśmy w wysoką półkę, bo mebli typu BRW, czy Bodzio jest mnóstwo. Nie wiem, czy mogę to napisać, ale praca w firmie Kler co nie co mnie nauczyła. Jako ciekawostkę pokaże kolejne nasze "dziecko". :)
http://allegro.pl/lozko-loze-sypialn...916603312.html

Dzięki. Czyli takie konkursowe koło 18 tys pewnie? :D

Przypuszczałem, że tego typu meble to koszt ponad 15 koła.
Oby mnie kiedyś było stać na zakup u Ciebie.

pozdrawiam!

WhiteStarDvisionTheBest 15.11.2011 18:16

Głos oddany,a takie pytanie mam,tak z 10x tańsze łózko u Ciebie kupie czy nie bardzo :D? [1000-1500zł]

Wichar87 15.11.2011 18:24

Za jakiś czas na pewno, w tym momencie jeszcze nie, bo po prostu nie opracowaliśmy takiego. :) Jak coś to na priv. i może uda się coś wykombinować. ;)

Wichar87 15.11.2011 20:54

Podbijam znów, bo ktoś zaniża ocenę, pomóżcie znowu. :)

chmielu88 15.11.2011 23:15

skoro ktoś zaniża to nie pozostańmy dłużni i też się pobawmy :D

chociaż patrząc na inne noty nie jest to potrzebne:D

Wichar87 16.11.2011 13:41

Dzięki wszystkim, zdaje się, że prowadzimy, głosowanie trwa do niedzieli, więc jeśli ktoś jeszcze nie głosował, proszę o dalsze wsparcie. :)

filemon 16.11.2011 13:59

Poszło, powodzenia :)

KptAnt 16.11.2011 15:42

Poszło, a konkretnie piąteczka.:)

Janek_wad 16.11.2011 16:06

Poleciała piątka. Powodzenia mistrzu. :)

Wichar87 17.11.2011 09:23

Podbijam, ktoś bardzo notę obniża, Panowie i Panie, bez was nie dam rady. :)

adam_09 17.11.2011 18:35

głos oddany

LanceTS 17.11.2011 22:59

Albo jak komuś się nudzi to może zagłosować jednak na moją szkołe. Weszliśmy już do pierwszej 13, teraz walczymy o rozstawienie :)

http://www.tprzybylski.pl/index.php?page=kon_glos - III LO, szkoła powstała w 1906r mająca swoje szale, białą gwiazdę na srodku boiska, i pare napisów na szkole typowo Wiślackich.

Johny84.ts 18.11.2011 13:26

jest głos dla Wislaka

fantom chicago 18.11.2011 13:32

Piateczka oddana


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl