![]() |
Wiślacki Hip Hop
Witam serdecznie jestem tu nowy więc chciałem stworzyć temat w którym były by tylko kawałki hip-hopowe o Wisełce, niech każdy napisze jak coś zna i poda tytuł tych których słucha lubi i w ogóle:p
to może zacznę B&Z-Wisła Kraków Jaskółcze Gniazdo Unia Tarnów Kamyk&Pio-Wisła Kamyk-Strusia Kazimierzowskie-Wisła KizO-Lechia z Wisłą Lechia Gdańsk ludzie wierni klubowi NG Sqad-Wisła NG Wisła Kraków- Wisła Bieżanów Wisła Wieliczka CdoKdoI-Wisła Kraków (Bochnia) Teen-widzisz na trybunach Wisła Wita-Piku Wisła-Wierność i Honor Wrocław WKS silesia terror Pio-całe życie z Wisłą KizO amp-silver-TKWM Oskor-piłka nożna dla kibiców |
jest takich tematów zresztą sporo
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl