Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Wiślacki Hip Hop (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7888)

Dziakuza 04.02.2011 10:12

Wiślacki Hip Hop
 
Witam serdecznie jestem tu nowy więc chciałem stworzyć temat w którym były by tylko kawałki hip-hopowe o Wisełce, niech każdy napisze jak coś zna i poda tytuł tych których słucha lubi i w ogóle:p

to może zacznę

B&Z-Wisła Kraków
Jaskółcze Gniazdo Unia Tarnów
Kamyk&Pio-Wisła
Kamyk-Strusia
Kazimierzowskie-Wisła
KizO-Lechia z Wisłą
Lechia Gdańsk ludzie wierni klubowi
NG Sqad-Wisła NG
Wisła Kraków- Wisła Bieżanów
Wisła Wieliczka
CdoKdoI-Wisła Kraków (Bochnia)
Teen-widzisz na trybunach
Wisła Wita-Piku
Wisła-Wierność i Honor
Wrocław WKS silesia terror
Pio-całe życie z Wisłą
KizO amp-silver-TKWM
Oskor-piłka nożna dla kibiców

samsung_08 04.02.2011 18:23

jest takich tematów zresztą sporo


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl