![]() |
Sprzedam Orginalną koszulkę Wisły Kraków z autografami
Witam.Mam do sprzedania orginalną koszulkę Wisły Kraków z napisem z tyłu Łobodziński a z przodu autografy wszystkich graczy z ubiegłego roku.Jest to koszulka Umbro z hologramem zapakowana w orginalną reklamówkę.Zdjęcia mogę wysłać na email.Piszcie na [email protected] lub tel.: 609383390. Cena do negocjacji.Pozdrawiam fanów.
|
Na to jest odpowiedni temat, a nie trzeba nowego tworzyć!
Temat do zamknięcia |
Wystaw tą koszulkę tutaj http://www.wislakrakow.com/forum/sho...?t=332&page=92
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl