Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Sprzedam Orginalną koszulkę Wisły Kraków z autografami (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7584)

herszcik 01.09.2010 18:42

Sprzedam Orginalną koszulkę Wisły Kraków z autografami
 
Witam.Mam do sprzedania orginalną koszulkę Wisły Kraków z napisem z tyłu Łobodziński a z przodu autografy wszystkich graczy z ubiegłego roku.Jest to koszulka Umbro z hologramem zapakowana w orginalną reklamówkę.Zdjęcia mogę wysłać na email.Piszcie na [email protected] lub tel.: 609383390. Cena do negocjacji.Pozdrawiam fanów.

mgła 01.09.2010 18:46

Na to jest odpowiedni temat, a nie trzeba nowego tworzyć!
Temat do zamknięcia

kolarz90 01.09.2010 19:31

Wystaw tą koszulkę tutaj http://www.wislakrakow.com/forum/sho...?t=332&page=92


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl