Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mieszkania w Krakowie (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7539)

zawszewiernyts 13.08.2010 20:25

Mieszkania w Krakowie
 
Witam. Mam pytanie dotyczące mieszkań w Krakowie - otóż jestem studentem i poszukuję mieszkania. Nie wie ktoś przypadkiem o jakimś fajnym 2 pokojowym mieszkaniu w Północnym Krakowie do wynajęcia, ale bez pośrednika? Bo oferty w internecie (np gumtree) nie są satysfakcjonujące..

StelmiOriginal 13.08.2010 20:29

Chcesz info o mieszkaniu na Wzgórzach Krzesławickich? Priv

tedi100 13.08.2010 20:41

Witam ja mam do wynajęcia mieszkanie świeżo po remoncie dokładnie chodzi o Ruczaj 3 pokojowe...

PrzemooTSW 18.08.2010 17:05

Szukam Lokatora do mieszkania na Ul. Centralnej od Października

Makaveli90 09.02.2011 20:51

Szukam mieszkania wraz ze znajomymi osoby pracujące lub studiujące, ważne aby mieszkanie miało 3 pokoje i było w miarę w dobrym stanie:) z góry dzięki za jakieś info jak się ktoś odezwie pozdro

Zapper 01.06.2016 09:05

Polecam szukać mieszkań przy Chocimskiej (Krowodrza) - ciekawa okolica i fajne mieszkania. Wszystko na stronie chocimska mieszkanie sprzedaż


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl