![]() |
Mieszkania w Krakowie
Witam. Mam pytanie dotyczące mieszkań w Krakowie - otóż jestem studentem i poszukuję mieszkania. Nie wie ktoś przypadkiem o jakimś fajnym 2 pokojowym mieszkaniu w Północnym Krakowie do wynajęcia, ale bez pośrednika? Bo oferty w internecie (np gumtree) nie są satysfakcjonujące..
|
Chcesz info o mieszkaniu na Wzgórzach Krzesławickich? Priv
|
Witam ja mam do wynajęcia mieszkanie świeżo po remoncie dokładnie chodzi o Ruczaj 3 pokojowe...
|
Szukam Lokatora do mieszkania na Ul. Centralnej od Października
|
Szukam mieszkania wraz ze znajomymi osoby pracujące lub studiujące, ważne aby mieszkanie miało 3 pokoje i było w miarę w dobrym stanie:) z góry dzięki za jakieś info jak się ktoś odezwie pozdro
|
Polecam szukać mieszkań przy Chocimskiej (Krowodrza) - ciekawa okolica i fajne mieszkania. Wszystko na stronie chocimska mieszkanie sprzedaż
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl