Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Terminarz na sezon 2010/2011 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7382)

sayek89 11.06.2010 13:49

Terminarz na sezon 2010/2011
 
Mam nadzieje że to przypadek.

1. kolejka - 7 sierpnia (sobota)
Wisła Kraków - Arka Gdynia

2.kolejka - 14 sierpnia (sobota)
Ruch Chorzów - Wisła Kraków

3.kolejka - 21 sierpnia (sobota)
Widzew Łódź - Wisła Kraków

4.kolejka - 28 sierpnia (sobota)
Wisła Kraków - Polonia Bytom

5.kolejka - 11 września (sobota)
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków

6.kolejka - 18 września (sobota)
Wisła Kraków - Korona Kielce

7.kolejka - 25 września (sobota)
GKS Bełchatów - Wisła Kraków

8.kolejka - 2 października (sobota)
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław

9.kolejka - 16 października (sobota)
Górnik Zabrze - Wisła Kraków

10.kolejka - 21 października (sobota)
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk

11.kolejka - 30 października (sobota)
Lech Poznań - Wisła Kraków

12.kolejka - 6 listopada (sobota)
Cracovia - Wisła Kraków

13.kolejka - 13 listopada (sobota)
Wisła Kraków - Legia Warszawa


14.kolejka - 20 listopada (sobota)
Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin

15.kolejka - 27 listopada (sobota)
Polonia Warszawa - Wisła Kraków

16.kolejka - 4 grudnia (sobota)
Arka Gdynia - Wisła Kraków

17.kolejka - 26 lutego (sobota)
Wisła Kraków - Ruch Chorzów

18.kolejka - 5 marca (sobota)
Wisła Kraków - Widzew Łódź

19.kolejka - 12 marca (sobota)
Polonia Bytom - Wisła Kraków

20.kolejka - 19 marca (sobota)
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok

21.kolejka - 2 kwietnia (sobota)
Korona Kielce - Wisła Kraków

22.kolejka - 9 kwietnia (sobota)
Wisła Kraków - GKS Bełchatów

23.kolejka - 16 kwietnia (sobota)
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków

24.kolejka - 23 kwietnia (sobota)
Wisła Kraków - Górnik Zabrze

25.kolejka - 30 kwietnia (sobota)
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków

26.kolejka - 7 maja (sobota)
Wisła Kraków - Lech Poznań

27.kolejka - 14 maja (sobota)
Wisła Kraków - Cracovia

28.kolejka - 21 maja (sobota)
Legia Warszawa - Wisła Kraków


29.kolejka - 25 maja (środa)
KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Kraków

30.kolejka - 29 maja (niedziela)
Wisła Kraków - Polonia Warszawa

Wrona 11.06.2010 13:58

Wystarczą dwa szczyty formy w sezonie ;-)

Dlaczego 16 kolejek w tym roku?

7 kotów 11.06.2010 14:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wrona (Post 912243)
Dlaczego 16 kolejek w tym roku?

Bo pilkarze beda wyczerpani po Mundialu.

GregorTS 11.06.2010 14:01

Jak dla mnie ten terminarz jest mega pojechany ;/ Zamiast dawkować napiecie to bedziemy mieli trzy najwazniejsze mecze co trzy dni w lecie ;/ B±dĽ tu m±dry ;/

AS82 11.06.2010 17:18

terminarz poje*ny 3 mecze pod rzad z Lechem,Cracovia i Legia... runda jesienna wydaje sie trudniejsza bo gramy w 2 i 3 kolejce oraz 11 i 12 (Lech i Cracovia ) na wyjezdzie

jurukuru 11.06.2010 17:24

Beznadziejny terminarz, zwłaszcza na jesień

Mario Nh 11.06.2010 17:33

Właśnie, że dobry. Możemy na najbardziej "prestiżowe" mecze zdążymy wrócić na R22 :)

Chociaż z drugiej strony pewnie odpadnie Arka u siebie i wyjazd do Chorzowa.

kolarz90 11.06.2010 19:02

Czyżby znowu terminarz przeciwko nam? Trzy mecze pod rząd z najtrudniejszymi rywalami?
Mam nadzieję że to tylko wstępny terminarz i jerszcze się zmieni

Mario Nh 12.06.2010 09:04

http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=23245

Tak jak myślałem.

blac_kluk 12.06.2010 11:17

Taki terminarz zażyczyła sobie między innymi Wisła, wiec nie piszcie bzdur ze to znów jakiś spisek.

lehua768 15.06.2010 06:56

Czyżby znowu terminarz przeciwko nam? Trzy mecze pod rz±d z najtrudniejszymi rywalami?
Mam nadzieję że to tylko wstępny terminarz i jerszcze się zmieni terminarz poje*ny 3 mecze pod rzad z Lechem,Cracovia i Legia... runda jesienna wydaje sie trudniejsza bo gramy w 2 i 3 kolejce oraz 11 i 12 (Lech i Cracovia ) na wyjezdzie .Beznadziejny terminarz, zwłaszcza na jesień

blackluk 15.06.2010 12:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lehua768 (Post 914262)
Czyżby znowu terminarz przeciwko nam? Trzy mecze pod rz±d z najtrudniejszymi rywalami?
Mam nadzieję że to tylko wstępny terminarz i jerszcze się zmieni terminarz poje*ny 3 mecze pod rzad z Lechem,Cracovia i Legia... runda jesienna wydaje sie trudniejsza bo gramy w 2 i 3 kolejce oraz 11 i 12 (Lech i Cracovia ) na wyjezdzie .Beznadziejny terminarz, zwłaszcza na jesień

Przeczytaj jeden post wyżej i bedziesz wszystko wiedział. To życzenie Wisły

Kryniu 20.07.2010 14:51

Już nie mogę się doczekać. Arkę powinniśmy rozjechać już na wstępie za ostatnie spotkanie.

crazykaro 20.07.2010 15:12

Musimy mieć na tyle dużo punktów aby po przegranej z Legią w 28. kolejce być na 1. miejscu.
Co jak co ale zawsze jak przegrywaliśmy na Łazienkowskiej to byliśmy mistrzami natomiast po wygranej traciliśmy mistrza

Donki 20.07.2010 15:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 939212)
Musimy mieć na tyle dużo punktów aby po przegranej z Legi± w 28. kolejce być na 1. miejscu.
Co jak co ale zawsze jak przegrywali¶my na Łazienkowskiej to byli¶my mistrzami natomiast po wygranej tracili¶my mistrza

A moze wkoncu sie to zmieni i w 28 kolejce po wygranej na Łazienkowskiej cieszyc sie z Mistrzostwa :p To by było cos :D

konkursowicz 20.07.2010 15:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 939212)
Musimy mieć na tyle dużo punktów aby po przegranej z Legi± w 28. kolejce być na 1. miejscu.
Co jak co ale zawsze jak przegrywali¶my na Łazienkowskiej to byli¶my mistrzami natomiast po wygranej tracili¶my mistrza

A nie lepiej mieć po 27 kolejkach 7 pkt przewagi nad wiceliderem? Wtedy można legie ograć:D

Kryniu 20.07.2010 17:48

jak pokazała historia często jeden mecz przegrany może decydować o mistrzostwie dlatego musimy wygrywać ile się da. Pamiętacie wpadki z Cracovią, Koroną i Arką- Przez takie mecze straciliśmy lidera. PS. Ciągle czekam na zwycięstwo nad Lechem

Adam 20.07.2010 17:56

Terminarz jest bez sensu... powinni to jako¶ lepiej rozłożyc, o koncowym rezultacie nie bedzie decydowalo ktory zespol utrzymywal wysoka forme przez caly sezon tylko ktory zespol wstrzelil sie z wysoka forma na 2 "szczyty"

Niemniej lepiej niech te szczyty wypadly na koncu rundy jesiennej i wiosennej niz na poczatku... wyobrazacie sobie grac 3 najwazniejsze mecze w wakacje a pozniej zaraz na wiosne? :rotfl: Przynajmniej emocje beda do konca :)


Wszystkie daty podane s± w GMT +1. Aktualna godzina to 11:52.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl