![]() |
Terminarz na sezon 2010/2011
Mam nadzieje że to przypadek.
1. kolejka - 7 sierpnia (sobota) Wisła Kraków - Arka Gdynia 2.kolejka - 14 sierpnia (sobota) Ruch Chorzów - Wisła Kraków 3.kolejka - 21 sierpnia (sobota) Widzew Łódź - Wisła Kraków 4.kolejka - 28 sierpnia (sobota) Wisła Kraków - Polonia Bytom 5.kolejka - 11 września (sobota) Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 6.kolejka - 18 września (sobota) Wisła Kraków - Korona Kielce 7.kolejka - 25 września (sobota) GKS Bełchatów - Wisła Kraków 8.kolejka - 2 października (sobota) Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 9.kolejka - 16 października (sobota) Górnik Zabrze - Wisła Kraków 10.kolejka - 21 października (sobota) Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 11.kolejka - 30 października (sobota) Lech Poznań - Wisła Kraków 12.kolejka - 6 listopada (sobota) Cracovia - Wisła Kraków 13.kolejka - 13 listopada (sobota) Wisła Kraków - Legia Warszawa 14.kolejka - 20 listopada (sobota) Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin 15.kolejka - 27 listopada (sobota) Polonia Warszawa - Wisła Kraków 16.kolejka - 4 grudnia (sobota) Arka Gdynia - Wisła Kraków 17.kolejka - 26 lutego (sobota) Wisła Kraków - Ruch Chorzów 18.kolejka - 5 marca (sobota) Wisła Kraków - Widzew Łódź 19.kolejka - 12 marca (sobota) Polonia Bytom - Wisła Kraków 20.kolejka - 19 marca (sobota) Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 21.kolejka - 2 kwietnia (sobota) Korona Kielce - Wisła Kraków 22.kolejka - 9 kwietnia (sobota) Wisła Kraków - GKS Bełchatów 23.kolejka - 16 kwietnia (sobota) Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 24.kolejka - 23 kwietnia (sobota) Wisła Kraków - Górnik Zabrze 25.kolejka - 30 kwietnia (sobota) Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 26.kolejka - 7 maja (sobota) Wisła Kraków - Lech Poznań 27.kolejka - 14 maja (sobota) Wisła Kraków - Cracovia 28.kolejka - 21 maja (sobota) Legia Warszawa - Wisła Kraków 29.kolejka - 25 maja (środa) KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 30.kolejka - 29 maja (niedziela) Wisła Kraków - Polonia Warszawa |
Wystarczą dwa szczyty formy w sezonie ;-)
Dlaczego 16 kolejek w tym roku? |
Cytat:
|
Jak dla mnie ten terminarz jest mega pojechany ;/ Zamiast dawkować napiecie to bedziemy mieli trzy najwazniejsze mecze co trzy dni w lecie ;/ B±dĽ tu m±dry ;/
|
terminarz poje*ny 3 mecze pod rzad z Lechem,Cracovia i Legia... runda jesienna wydaje sie trudniejsza bo gramy w 2 i 3 kolejce oraz 11 i 12 (Lech i Cracovia ) na wyjezdzie
|
Beznadziejny terminarz, zwłaszcza na jesień
|
Właśnie, że dobry. Możemy na najbardziej "prestiżowe" mecze zdążymy wrócić na R22 :)
Chociaż z drugiej strony pewnie odpadnie Arka u siebie i wyjazd do Chorzowa. |
Czyżby znowu terminarz przeciwko nam? Trzy mecze pod rząd z najtrudniejszymi rywalami?
Mam nadzieję że to tylko wstępny terminarz i jerszcze się zmieni |
|
Taki terminarz zażyczyła sobie między innymi Wisła, wiec nie piszcie bzdur ze to znów jakiś spisek.
|
Czyżby znowu terminarz przeciwko nam? Trzy mecze pod rz±d z najtrudniejszymi rywalami?
Mam nadzieję że to tylko wstępny terminarz i jerszcze się zmieni terminarz poje*ny 3 mecze pod rzad z Lechem,Cracovia i Legia... runda jesienna wydaje sie trudniejsza bo gramy w 2 i 3 kolejce oraz 11 i 12 (Lech i Cracovia ) na wyjezdzie .Beznadziejny terminarz, zwłaszcza na jesień |
Cytat:
|
Już nie mogę się doczekać. Arkę powinniśmy rozjechać już na wstępie za ostatnie spotkanie.
|
Musimy mieć na tyle dużo punktów aby po przegranej z Legią w 28. kolejce być na 1. miejscu.
Co jak co ale zawsze jak przegrywaliśmy na Łazienkowskiej to byliśmy mistrzami natomiast po wygranej traciliśmy mistrza |
Cytat:
|
Cytat:
|
jak pokazała historia często jeden mecz przegrany może decydować o mistrzostwie dlatego musimy wygrywać ile się da. Pamiętacie wpadki z Cracovią, Koroną i Arką- Przez takie mecze straciliśmy lidera. PS. Ciągle czekam na zwycięstwo nad Lechem
|
Terminarz jest bez sensu... powinni to jako¶ lepiej rozłożyc, o koncowym rezultacie nie bedzie decydowalo ktory zespol utrzymywal wysoka forme przez caly sezon tylko ktory zespol wstrzelil sie z wysoka forma na 2 "szczyty"
Niemniej lepiej niech te szczyty wypadly na koncu rundy jesiennej i wiosennej niz na poczatku... wyobrazacie sobie grac 3 najwazniejsze mecze w wakacje a pozniej zaraz na wiosne? :rotfl: Przynajmniej emocje beda do konca :) |
| Wszystkie daty podane s± w GMT +1. Aktualna godzina to 11:52. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl