Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Reklamy bet-at-home podczas skoków w Zakopane (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6955)

roberto77 22.01.2010 18:03

Reklamy bet-at-home podczas skoków w Zakopane
 
Witam,
Nie wiem czy ktoś z was oglądał skoki narciarskie w Zakopane. Wszyscy skoczkowie mieli na koszulkach reklamy bet-at-home, reklamy były też na bandach wokół zeskoku.
Ciekawe jak się ma to do wstrzymania reklamowania tej firmy przez Wisłę.
Zobaczymy czy organizatorzy będą mieli z tego powodu jakieś problemy.

dj_ibutti 22.01.2010 18:05

Na 100 procent tego nie wiem, ale kiedyś słyszałem, że zyski z reklam pobiera FIS. Więc może to u nich się reklamują.

fanTS1906 22.01.2010 18:12

PO ta swoja smieszna ustawa lamie przepisy unijne, ktore sa nadrzedne nad naszymi i frajer ten ktory bedzie sie do tej ustawy stosowal

dj_ibutti 22.01.2010 18:16

Podaj ten przepis, który łamie.

Skipper 22.01.2010 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanTS1906 (Post 845303)
PO ta swoja smieszna ustawa lamie przepisy unijne, ktore sa nadrzedne nad naszymi i frajer ten ktory bedzie sie do tej ustawy stosowal


Otóż to, brawa dla bet-at-home za nie przestraszenie się.



Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 845304)
Podaj ten przepis, który łamie.

Zapewne chodzi o swobodę świadczenia usług na terytorium UE.

0 22 22.01.2010 18:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 845304)
Podaj ten przepis, który łamie.

Pewnie cały TWE. Ograniczenie swobody przedsiębiorczosci..

Mako 22.01.2010 18:26

Czytałem w tym tygodniu artykuł na ten temat w PS. Jak znajde to wydanie to zeskanuje ale jak pamietam to generalnie chodziło o to, że BAH to główny sponsor i wykładał połowe kasy na zawody i jak twierdzili ludzie z PZN i z BAH za daleko sprawy były już posunięte żeby zerwać umowe i dososowac sie do ustawy a pzoa tym w tak krotkim czasie były małe szanse na znalezienie sponsora na miejsce BAH. Znajde tekst to zeskanuje bo generalnie ciekawy a poza tym kolejny przykład na to, że ta cała ustawa to jeden wielki bubel i powstał większy bajzel niż był.

fanTS1906 22.01.2010 18:29

Wyszukiwac tego teraz mi sie nie chce ale jesli Ty masz ochote to tak jak koledzy wspomnieli, w TWE na pewno znajdziesz.

kohprzem'68 22.01.2010 18:53

Był artykół w wyborczej na temat łamania ustawy w kontekście zawodów w Zakopcu , celowo podjeli decyzję o umieszczeniu reklamy i konfrontacji z obowiązującymi przepisami .


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl