Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Skojarzenia (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6884)

twoje_forum 05.01.2010 19:50

Skojarzenia
 
Witam!
Hade Park a nie widać najciekawszych na forach gier :-) nie sa cyba zabronione. Ja zaproponuję bardzo popularną a jednak i rozwijającą intelektualnie :P grę skojarzenia.
Zasady bardzo proste piszemy z czym kojarzy nam się ostatnie słowo z postu poprzednika i tak dalej.
np:
trawa=siano
Następna osoba pisze siano=łąka
więc możemy zaczynać
Łąka=ziemia

aadrian321 05.01.2010 19:59

Takie zabawy to moim zdaniem można grac na kurniku a nie kibicowskim forum

orzeu 05.01.2010 20:03

A kysz! ....


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl