Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Najlepszy Polski Piłkarz 2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6844)

gm34a 25.12.2009 20:10

Najlepszy Polski Piłkarz 2009
 
Ten rok był wyj±tkowo słaby w polskiej piłce ale na wyróżnienie w tym gronie zasłużyło wg. mnie 4 Wi¶laków (Paweł Brożek, Patryk Małecki, Arkadiusz Głowacki, Rafał Boguski)

Oto kandydaci

1. Paweł Brożek (Wisła Kraków)
2. Patryk Małecki (Wisła Kraków)
3. Arkadiusz Głowacki (Wisła Kraków)
4. Rafał Boguski (Wisła Kraków)
5. Robert Lewandowski (Lech Poznań)
6. Sławomir Peszko (Lech Poznań)
7. Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre)
8. Kamil Grosicki (Jagiellonia Białystok)
9. Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund)
10. Artur Boruc (Celtic Glasgow)

A wg. was kto spisał sie najlepiej w tym roku ?? :)

Maciu¶ 25.12.2009 20:15

Zdecydowanie Jelen.

martin_6 25.12.2009 20:15

1. Nie ten dział raczej :P
2. Boguski przez większość roku był kontuzjowany, Grosicki poza meczem z Legią nic wielkiego nie pokazał. Nie wiem, co ci dwaj robią w tym zestawieniu.

Głos na Jelenia.

gm34a 25.12.2009 20:21

boguski za 1 część sezonu, którą miał bardzo dobrą :)

Mamba 25.12.2009 20:22

Głos na Ireneusza Jelenia.

brylant17 25.12.2009 20:34

Irek Jeleń i nikt więcej

Marcin_fan 25.12.2009 20:34

Irek Jeleń. Niestety Wiślacy ni pokazali nic dobrego przez dłuższy czas...

fialo 25.12.2009 20:40

Przydałaby się opcja : żaden. Bez sensu jest wybieranie piłkarza w kraju, którego mistrz przegrywa z mistrzem Estonii, tłukącym się 1400 km autokarem na mecz. W kraju, który jest w rankingu FIFA za reprezentacją Burkina Faso. Poczekajmy, aż polscy piłkarze nabiorą takich umiejętności, żeby można było z czystym sercem wybrać z pośród nich najlepszego. A na razie dajmy sobie spokój..

_gilardino_ 25.12.2009 20:59

To że przegrywamy z Levadią świadczy akurat o poziomie ligi a nie futbolu w naszym kraju. Inna sprawa że reprezentacja też ostatnio grała wielki piach. Ale indywidualnie jest kilku zawodników których można w jakiś sposób wyróżnić. Według mnie ponad przeciętność wybili się Jeleń ,który powoli staje się gwiazdą ligi francuskiej i Kuszczak - obecnie pierwszy bramkarz ManU!

KuLwIk 25.12.2009 21:03

Zdecydowanie Jeleń. Nie dość, że jeden z najważniejszych piłkarzy w drużynie z silnej ligi europejskiej, to jeszcze strzela sporo bramek.

WioReXXX 25.12.2009 21:05

Jeleń, Jeleń, Jeleń.

PotiWisla 25.12.2009 21:45

Tylko i wyłącznie Jeleń

daniello1987 25.12.2009 21:51

A ja wskaze Slawka Peszke! Chlopak w tym roku zrobil nieziemski postep. oby wiecej takich w naszej slabiutkiej lidze

igortsw 25.12.2009 21:56

Irek Jeleń.

felipe 25.12.2009 21:59

Jeleń! Tylko.
A w liście autora tematu brak mi Kamila Kosowskiego np. W czym gorszy od Małeckiego czy Grosickiego np? nie wiem...

Krystian168 25.12.2009 22:07

tylko i wyłącznie Irek Jeleń...


Wszystkie daty podane s± w GMT +1. Aktualna godzina to 13:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl