Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Najlepsza jedenastka rundy (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6786)

Deipnosophist 13.12.2009 19:42

Najlepsza jedenastka rundy
 
Na tej stronie:
http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/ekst...ni-ekstraklasy
znalazłem ankietę, gdzie można głosować na najlepsz± jedenastkę rundy.
Od nas jest: Piotr Brożek, Marcelo, Diaz.
Głosujemy na nich - mam nadzieję, że uda nam się powalczyć :)

!!IRIVER!! 13.12.2009 19:50

Jest też Małecki.
Ja wybrałem z tego grona tylko Pietię i Marcelo. ;)

brylant17 13.12.2009 20:06

1. Jan Mucha
2. Piotr Brożek
3. Marcelo
4. Dickson Choto
5. Jakub Rzeźniczak
6. Jakub Wilk
7. Rafał Grzyb
8. Janusz Gol
9. Kamil Grosicki
10. Mouhamadou Traore
11. Tomasz Frankowski
Franciszek Smuda

wi¶laQ 13.12.2009 20:42

1. Jan Mucha
2. Piotr Brożek
3. Marcelo
4. Dickson Choto
5. Jakub Rzeźniczak
6. Jakub Wilk
7.Gabor Straka
8. Edi Andradina
9. Kamil Grosicki
10. Artur Sobiech
11. Tomasz Frankowski
Waldemar Fornalik

Misiek570 13.12.2009 21:05

1. Jan Mucha
2. Piotr Brożek
3. Marcelo
4. Maciej Sadlok
5. Krzysztof Nykiel
6. Marcin Radzewicz
7. Gabor Straka
8. Edi Andradina
9. Sławomir Peszko
10. Robert Lewandowski
11. Patryk Małecki
Waldemar Fornalik

picasso 13.12.2009 21:10

wg mnie najlepsza jedenastka rundy jest na pierwszym miejscu w tabeli tzw ekstraklasy


Wszystkie daty podane s± w GMT +1. Aktualna godzina to 18:50.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl