![]() |
Najlepsza jedenastka rundy
Na tej stronie:
http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/ekst...ni-ekstraklasy znalazłem ankietę, gdzie można głosować na najlepsz± jedenastkę rundy. Od nas jest: Piotr Brożek, Marcelo, Diaz. Głosujemy na nich - mam nadzieję, że uda nam się powalczyć :) |
Jest też Małecki.
Ja wybrałem z tego grona tylko Pietię i Marcelo. ;) |
1. Jan Mucha
2. Piotr Brożek 3. Marcelo 4. Dickson Choto 5. Jakub Rzeźniczak 6. Jakub Wilk 7. Rafał Grzyb 8. Janusz Gol 9. Kamil Grosicki 10. Mouhamadou Traore 11. Tomasz Frankowski Franciszek Smuda |
1. Jan Mucha
2. Piotr Brożek 3. Marcelo 4. Dickson Choto 5. Jakub Rzeźniczak 6. Jakub Wilk 7.Gabor Straka 8. Edi Andradina 9. Kamil Grosicki 10. Artur Sobiech 11. Tomasz Frankowski Waldemar Fornalik |
1. Jan Mucha
2. Piotr Brożek 3. Marcelo 4. Maciej Sadlok 5. Krzysztof Nykiel 6. Marcin Radzewicz 7. Gabor Straka 8. Edi Andradina 9. Sławomir Peszko 10. Robert Lewandowski 11. Patryk Małecki Waldemar Fornalik |
wg mnie najlepsza jedenastka rundy jest na pierwszym miejscu w tabeli tzw ekstraklasy
|
| Wszystkie daty podane s± w GMT +1. Aktualna godzina to 18:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl