Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Wiślacki Serwer Counter Strike ! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6785)

Suszanin 13.12.2009 14:46

Wiślacki Serwer Counter Strike !
 
Weeeerwqewqeq

Proud 13.12.2009 15:00

a jak ktoś gra bardzo słabo, tzn gra kilka tygodni dopiero to może się przyłączyć? :)

Suszanin 13.12.2009 16:35

Jedyny Warunek :D ! Być kibicem Wisły - Lechii - Śląska - Unii :D !

pablo92TSW 13.12.2009 16:51

W Cs'a nie grałem z 2 lata, ale teraz muszę zobaczyć ten server;]

$iWu$ 13.12.2009 17:43

Też nie grałem w cs'a hohoho... Dajcie jakieś linki gdzie mogę ściągnąć nosteama, bo nawet nigdy nie grałem w ten sposób, miałem konto, albo grałem w 1.5 :P

Cinek1906 13.12.2009 18:11

ma ktos oprocz mnie cs'a XTCS?:>


dawajcie jakies fajne serwy ;>

mogą byc z modami:)

pablo92TSW 13.12.2009 18:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez $iWu$ (Post 829603)
Też nie grałem w cs'a hohoho... Dajcie jakieś linki gdzie mogę ściągnąć nosteama, bo nawet nigdy nie grałem w ten sposób, miałem konto, albo grałem w 1.5 :P

http://cs.nonsteam.blo.pl/ chyba tu bedzie;]


A servera nie polecam niestety...
Jak nie jakiś palant który zabija swoich, to cheater z aimem i sh, niestety nie mozna pograć, a adminów w grze nie ma.

FajQ 13.12.2009 18:37

Dokladnie podzielam zdanie pabla.A i hosting fatalny wszystko rwie jak... nie powiem co.

Suszanin 13.12.2009 18:43

No jak pisze ... Serwer się rozkręca ! Nic prawie nie jest gotowe :|

Cinek1906 13.12.2009 18:45

no, ale admini to by sie sprzydali :o

żeby mieć adma trzeba ogarniać steam czy nie?:)

Oxydrene 13.12.2009 18:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cinek1906 (Post 829616)
no, ale admini to by sie sprzydali :o

żeby mieć adma trzeba ogarniać steam czy nie?:)

Z tego co mi sie wydaje to nie trzeba, mozna chyba po IP ustawic

Suszanin: Im tu nie chodzi o to czy cos jest gotowe czy nie tylko o to, ze graja/graly tam jakies boty które nie ogarniaja i czituja:) pozdr

Suszanin 13.12.2009 19:01

Gotowe - w sensie , brak adminów ... Niedokończone itd.
Wiślacka brać pomoże żeby same Pro grały ? :D

pablo92TSW 13.12.2009 19:05

Nie chodzi o granie "pro" tylko o uczciwość i przyjemność z gry, a jak na razie na tym serverze jest to niemożliwe.

Suszanin 13.12.2009 19:07

Pisze cały czas , że brak adminów ... Bez adminów nic nie osiągne ...

Cinek1906 13.12.2009 19:13

a ja sie pytam czy jak nie mam steama, mam szanse na adma?:o

spirit 14.12.2009 11:39

Świetny serwer, grałem wczoraj niecałą godzinkę. Jeden gość po tym, jak dostał head'a 5 raz pod rząd to się rozłączył i wszedł za 3 min. znowu, tym razem z włączonymi wspomagaczami :rotfl:

fanatic69 14.12.2009 14:53

Ja mam Steama już 10 lat :) i chętnie po sprawuje funkcje admina, doświadczenia w grze też mi nie brakuje ;) pozdrawiam i zapraszam do wspólnej gry ;) Sin*

Suszanin 14.12.2009 16:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spirit (Post 829857)
Świetny serwer, grałem wczoraj niecałą godzinkę. Jeden gość po tym, jak dostał head'a 5 raz pod rząd to się rozłączył i wszedł za 3 min. znowu, tym razem z włączonymi wspomagaczami :rotfl:

Widzę że niektórzy niemogą pojąć co pisze w poprzednich postach !

<3 Wisla Kraków 14.12.2009 19:17

wystarczyło 15 minut gry,zeby mnie zniechecić do servera, raz ,ze wysoki ping,2 jakies niepotrzebne pluginy które bardzo obciążają server,3,koniecznie zmiana MC, i długośc trwania mapy z takim MC,nie będziesz miał full server,0 ogarnietych adminów ,hostig serva tragivczny ping powyżej ~50.. reszte napisze na Waszym forum :)
Pozdro.

FajQ 14.12.2009 20:28

Kilka zmian które bym wprowadził:
1 wywalił dźwięki
2 wywalił niepotrzebne pluginy
3 wgrał plugin który wymusza interp 0.01
4 zmniejszył czas trwania mapy
5 wywalił z amx (jak jest) takie mapy typu de_storm
6 jak jest możliwość zmiana hostingu servera.Wiadomo ze np Gamesnet to za duzy wydatek ale np gametec czy jakaś pukawka byłaby lepsza.

Suszanin 19.12.2009 11:16

Właśnie dużo osób pisze żebym dodał Muzyczki - Pluginy - Mapy ...

Ale co dokładnie usunąć ?

Mamba 19.12.2009 11:43

Suszanin jakbyś potrzebował jakieś pomocy czy coś to uderzaj z pytaniami na http://forum.gamemaniak.pl/
Jest to Forum/Portal(juz niedługo) powstałe z inicjatywy połączenia Krakowskiego serwera LeDsplej i Wrocławskiego "Wratislavia" :)

Szali 19.12.2009 11:48

Ja ze swojej strony (nie mam tu zamiaru robić reklamy) polecam gamesol.pl. Mamy ze znajomymi ostawiony u nich serwer i powiem, że wszystko w najlepszym porządku, a ceny również zachęcają ;)
Myślę, że moglibyście to rozważyć.

Suszanin 19.12.2009 15:21

No niestety zmiana hostingu nie wchodzi w gre ...
Mam nadzieje że znajdą się jacyś garcze :|

pozdi91 22.12.2009 15:21

Macie może sprawdzony link do CS 1.6 non steam? Strone www gdzie można pobrać, bądź link do rapidshara...?

tembeltsw 22.12.2009 15:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pozdi91 (Post 833248)
Macie może sprawdzony link do CS 1.6 non steam? Strone www gdzie można pobrać, bądź link do rapidshara...?

podbijaj pytanie rowniez szukam sprawdzonego linku z nonsteam bo z wielu sciagam ale servery nie czytaja mi :(

Szali 10.03.2010 20:01

Na peb.pl jest wiele osób od których śmiało można pobrać sprawdzonego cs:ns ;)
chociaż lepiej kupić steama (np na Allegro) za kilkanaście złotych i mieć cały problem ''z głowy'' ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl