Forum Kibiców Wis³y Kraków

Forum Kibiców Wis³y Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Hostessa/modelka Wis³y (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6715)

Pero 04.12.2009 11:05

Hostessa/modelka Wis³y
 
Czy ktos wie jak nazywa siê ta urocza brunetka, która od pewnego czasu pojawia siê w sesjach zdjêciowych Wis³y. By³a przy podpisaniu umowy z Bet-at-home przy wrêczaniu medali za Mistrzostwo Polski oraz ostatnio pojawi³a siê w nowym internetowym sklepie Wis³y. Ona jest zatrudniona przez Wis³e??

MatixNH 04.12.2009 11:10

bêdzie bajera? ;> :)

Mario Nh 04.12.2009 11:18

Ona jest zajêta przez jakiego¶ boksera :lol:

kokrys 04.12.2009 11:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 825475)
Ona jest zajêta przez jakiego¶ boksera :lol:


Nie ma wagonu co sie go nie da odczepic :lol:

MatixNH 04.12.2009 11:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 825475)
Ona jest zajêta przez jakiego¶ boksera :lol:

no trudno zeby taka panienka by³a wolna :D albo zajêta przez jakiego¶ suchara :D :lol: :rotfl:

Pero 04.12.2009 11:39

Musicie przyznać że wszystkie koszulki Wisły leżą na niej idealnie :) Wie ktos w jakim jest wieku??

MatixNH 04.12.2009 11:49

no ale powiedz w jakim celu Ci to potrzebne ^^ czy ciekaw poprostu jesteś czy na sesje chcesz zaprosić czy na herbatke czy co :D bo ludzie nie będą wiedzieli jak ci pomóc


Wszystkie daty podane s± w GMT +1. Aktualna godzina to 08:52.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl