![]() |
5 Grudnia Halowy Turniej Piłki Nożnej
Już 5 grudnia w hali sportowej w Pleśnej odbedzie sie po raz trzeci Halowy Turniej Piłki Nożnej pod honorowym patronatem Ministra Skarbu Państwa Aleksandra Grada.Zobaczyć w akcji bedzie mozna m.in.piłkarzy Wisły Kraków.Początek zmagan o dodzinie 10.W turnieju wystapią: Wisła Kraków SA Młoda Ekstraklasa,MKS Sandecja,LKS BRUK-BET NIECIECZA,CWKS RESOVIA,OKOCIMSKI KLUB SPORTOWY.
|
Zapraszamy, zapraszamy :D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl