Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   5 Grudnia Halowy Turniej Piłki Nożnej (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6660)

Wiiktor100 23.11.2009 21:08

5 Grudnia Halowy Turniej Piłki Nożnej
 
Już 5 grudnia w hali sportowej w Pleśnej odbedzie sie po raz trzeci Halowy Turniej Piłki Nożnej pod honorowym patronatem Ministra Skarbu Państwa Aleksandra Grada.Zobaczyć w akcji bedzie mozna m.in.piłkarzy Wisły Kraków.Początek zmagan o dodzinie 10.W turnieju wystapią: Wisła Kraków SA Młoda Ekstraklasa,MKS Sandecja,LKS BRUK-BET NIECIECZA,CWKS RESOVIA,OKOCIMSKI KLUB SPORTOWY.

mcickx 29.11.2009 18:08

Zapraszamy, zapraszamy :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl